Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja én emlékszem..........
köszi régen aktív voltam akkor még 1 "kis"80assal mászkáltam. azt ki ismertem eléggé.
néztem ne aggódj csak sajnos ez is cserébe ment ráadásúl úgy hogy én a mitomat adtam ismerösnek akinek volt az amire lett cserélve a drága.:)
gratulálok amúgy hozzá!
remélem sokat látunk majd a fórumban. képeket meg toljál majd
kokszosok közt így megy
köszi szépen szépen lassan hejre pofozom most van rajta hiányosság az én szemembe de most ez a 100as végsebbesség basza a csöröm a powerre gondolok holnap napközbe ránézek hátha valami kis apróság.:)
Nemhogy megvetted volna az enyémet...........:)
Fullra fel van újítva, oszt kaptál volna Enduró szettet is hozzá, meg 1,5 év vizsgát, meg miegymás....

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Zsoltinak híják
Van neked olyan?
hali
lehet láttad már itt a srác profilja van pár kép a dt régi állapotáról link volt másik kép is de azt nem találom ott fullos állapotba volt még a kicsike :)
am grat az új géphez
hát ezek ilyenek sajnos. ritka az olyan amelyik kipörög jó sokáig
félre értés ne essék nem akarom halálba forgatni csak szeretnék kb 10.000elött váltani nem 7-7500nál kb
fürgébbnek fürgébb cask (pirostaromány)közelébe se ér azt elfogy az erő.mert téleg fürgébb mert nemgyözöm pakolni felfelé csak nem tudom sokáig forgatni. az a nyügöm.
fűrgébb kéne legyen sokkal mint egy sportmotor (125ccm) nézz majd áttételt mert az is beleszól a dolgokba eléggé
sziasztok nos megvettem a fent említett dt-t nekem 250be van most. ugye könyezik a henger azt majd orvosolom meg ojan mintha nem nyitna a power szal nem érzem azt a (dúrva) cibálást (mitonál így tudnám jellemezni) ha aksi benne gyujtást ráadom csekkooni a kell ugye?(nyit-zár) vagy nem tudom miért de üresbe leforog 10.000fölé bár még életembe nem vertem le üresbe enyire semminek se szóval a lényeg. h trhelés alatt nem forog le csak vagy 7-8ig azt onnan rohamosan elfogy az erö holnpa megnézem a csekkolást mert nemjo aksija azt ma már késön értem haza .
valaki valami tippet tudna esetleg h. neki is votl-e már hasonló? am teccik csak sportmotor után fúra újra az enduro meg lomhább is.
rem nemgond hogy irkálom a hülyeségem.
na majd megmérkőzünk
Abbóóó' nem eszel....
rakjad
Minnyáá kirakom asszonyt...arra rángathatod
mingyá rárántok egyet a profilképedre
aszittemmá' rá rántassz
mit? csinálok rántottát
fogok de ti is csinálhattok valamit