Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csinyátam' és mindent...csak nem volt itthon csak picivel nagyobb szimering...bele ment, de meggyűrődött, és kicsit taknyol..de majd ha megjön a villa és rakom véglegesen össze akkor kicserélem.
Köszönöm....Veszek 1et...mert ez nem állapot...
én csak arra vagyok kíváncsi hogy nem csekkol kicsit lassan? Nem gyorsabban kellene mozognia?:)
kristófnak is szolj
Nincs mit.

Jacek:
ha új szimmeringet teszel bele, a tengelyt fel szokják húzni vászonnal picit.
Hogy ne a juván forogjon.
Én a Tüzépen cseréltem 1X a porban, úgy hogy oldalra döntöttem a motort......
Akkor mi a küzdés tárgya?
Vegyed a kiput lefelé, állítsd be, úgy hogy a bovdenek ne kegyenek nagyon feszesek, oszt jóvan.
Gyújtásra teszed beujjazol, pont elvágólag nyitva kell lennie a povernak, oszt összerakod.
Irány motorozni!
köszönet
Én mikro cseréltemm nekem nem az volt benne..karmantyú volt..én szimeringet tettem bele, de kicsit csöpög...
A DTR 125 berugókar szimmering mérete: 20X30x4,5
125R hátsógátló lila rugóval, használható láncszett JT DID, láncvezető,
http://www.sportmotor.hu/motor...
erről lenne szó! Itt hallani a powert! Csekkol szépen:)
Apuci a berugótengely szim. méretét nem tudod
kösz
Szerintem abban is szimmering van, mintha úgy rémlene.
Asszem Danikának azt is cseréltem...
Csak a 80-asban van karmantyú?
Gyújtásra téve csekkol?
Akksiban megvan a szufla?
Ha van szufla, mérd meg a pover kábeleinél is.
Ott elvileg nem szimering van, hanem karmantyú..vedd ki aztán adnak olyat hozzá a bóótban
A Yamaha DTR váltókar-szimmering mérete: 12X21X4
Sziasztok! Ma szétszedtem a dt-m power részét! Kivettem a power tengelyt megtakarítottam benzinnel szépen.Visszaraktam és ugyan úgy mozog mint előtte!:S Aksi lehet a rosz? Vagy valamit be kell olajozni vagy zsírozni?:) Válaszokat előre is köszönöm:)
Heló,a váltókarnál csöppenget az olaj és a szimeringszámjait nem tudom róla leolvasni.:( Nem tudod véletlenül hogy mekkora szimering kellhet?
én neten csak 14/54 et et látam:)
szevasztok kérdésem lenne 80 as dt re valami erdös átétel kéne most 15/51 van rajta de nem az igazi mit javasoltok?
ha szerzek pár embert akkr megyek és szólok neked meg Szabinak, de nem szervezek
én nem tok semmit te szervezted
találkozóról info ?