Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

annyit tudok ,hogy egy 1mm-es tű majdnem passzol bele tehát kb pár tizeddel lehet 100 felett.
Kicsit kevesel a motorom a gyertyakép szerint.Vajon ez hányas főfuvi lehet?Dt125R régi karbis gyári főfúvóka mérete érdekelne.
Sziasztok!
Tegnaptól én is a Dt tulajok közé tartozok! ((:
Lenne pár kérdésem:
A blokkba jó a 10w40 es motorolaj?
Powerbowdent hol lehet kapni jó áron, mert már kezd szőrösödni.
Bontóbol meg gondolom lehet első kereket és gyújtásfelöli deknit venni nem? (elsőkerék üt, a dekniből meg letört egy darabot a lánc mert a régi tulaja egyszer elszakította a láncot.)
Milyen gyertyát ajánlotok használni?

Válaszotokat előre is köszönöm! ((:
Szia, elérhetőség az adatlapomon rajta, van;)
Szia, na jólvan, örömmel hallom hogy rendben van minden;)
A fék is megoldódott:)
helló. engem lehet érdekelne pár cucc ha emberi áron van:)
írj egy email címet
Szia.
Egyenlőre nem érdekel semmi, köszönöm.
Módosított előgyulával 10 körűl elforog.
Egyenlőre a pover mechanikusan úgy néz ki bevált.
Hátsó féket meg szereztem, innen Gödöllőről.
Ime a képek.
Azért köszönöm mégegyszer.
Van egy eladó Rendszámos Cagiva Freccia 125-ös motorom, 200 pénzért. Vagy cserélhető minimum 100 ezer forintos ráfizetéssel yamaha dt 50,80, vagy ilyen kategóriájú üzemképes motorra.
http://www.kepesmotor.hu/cagiv...
Szia!
Van most egy komplett tzr bontásba, van power cucc, meg cdi is, bár szerintem a cdi-vel te már eleget szoptál:S Ez most itt van nálam, próbáltam, 2., 3.ikba is simán forogja 11-12-t megy mint a bolond, valamint a hátsó féktartót beszéltük annó, nem tudom érdekel e valami.
Üdv itt vagyok.
Üdv Apuci jelentkezz kérlek,ha vagy fontos !
Sehol.
Mivel otthon nem javítható.
Elvileg gázos-olajos.
Englisül rája is vagyon írva, hogy ne babráld....
Üdv.
Ne a jelet nézd, hanem vedd le a kiput, és ott kuksolj be.
Kontroll után nyitva kell lennie.
De szerintem nagy a főfuvi, azért nem kajálja el.
Próbáld ki a gyári karbival, azzal lehet zenél.
Sok sikert.
NA olyan kérdésem lenne hgy hol lehet yamaha dt 125 höz hol lehet rendelni hátsó teleszkop szimeringet ugyanis ma vettem észre hgy csöpög belöle az olaj ...
Apuci!Nem tudom belőni a powerszelepet,beállítottam mindent a jelre,és úgy ahogy az le van írva,de, nem jó valamiért...Csak akkor szól ki ha 3/4 en tartom a gázt..ha telit húzok megtorpan....Valami tipp,esetleg még megpróbálom a gyári karbimmal,de itteni öreg szakik azt mondták h nincs köze hozzá....
hali! leéget a dt-ben a világítótekercs, hol lehet olcsón rendelni 6V-os gyári
oké, széntartalom.
Hali Skacok!
Anno valaki ajánlott nekem 125-ös Dt-hez első fékolaj tartályt!
Ha esetleg megvan még neki, vagy van valaki akinek van, kérem szóljon pls....!
Köszi!
Sziasztok!
Dt 80-asom van. 50-esként használták -és használom én is- jó ideje. Nagyon elgondolkodtam a rendszámoztatásán és B125 jogsival való használatán... (munkám miatt sokat használom belvárosban, és mostanában eléggé megnőtt a közegellenállás. Kidumáltam, de már kezdem nagyon unni a folyamatos fosást.) Tudom, elvileg lehetetlen bepapírozni. Olyanok tapasztalatára vagyok kíváncsi, akiknek, vagy az ismerősüknek valahogy mégis sikerült már legalizálni 50cc feletti, forgalmi nélküli gépet. Minden megoldás érdekel, tehát "csókért" hajlandó vagyok zsebbe nyúlni. sajnálnám elbontani a gépet, meg másikat sem szeretnék venni. pirapidKUKACgmail.com
igen tudom már vásároltam igy alkatrészt kb 2 hete egy sráctol vettem dt re kipufogot szal akkor fizetem ki mikor meghozzák ..
Rendbe van, de ha az utánvételes postát választod akkor nemkell elöre utalnod a pénzt hanem amikor megérkezik hozzad a csomi akkor a postásnak fizeted ki :)

Üdv
Rá lehet egy az egybe rakni a hengert. Szinte ugyan az mint a 3MB00 csak ez nicasilos. Minden nyílás ugyan akkora. A régi TZr hengernek mások a felömlői és a kipunyílása de az nem is 30le hanem 26. Három cdi motoron van és csak egy van fölösbe:) Ami fölösbe van azmeg TDR-é asszem. Én szivesen lecserélném a dt-men a tzr elektronikát mivel nagyon későn 8 ezernél nyit a power amikor ezeknél a nyomtatékra hangolt dt kipukuknál már rég nyitva kéne neki lenni. Csak sajnos a dt cdi-je nem passzol rá. Az lehetséges hogy az újjabaké már igen. Nem tudom!
egyébként a 4FU00 henger felmegy a 3MB00 henger helyére egy az egybe? vagy máshogy van rárakva?
értem. viszont akkor olyan cdi kéne ami hagyja jó sokáig pörögni nem csak 9ezerig pörög...azt mondtad van vagy 4 féle cdi-d azok között nincs olyan véletlen?
Ha 3MB00 van ráírva akkor öntött vas hengeres és ha gyári a motorod akkor biztos ilyen henger van rajta. Ha 4FU00 van a bal aljára írva akkor nicasilos a gép. A legutolsó kiadású tzr-eken és néhány deltabox vázas tdr-en van ilyen henger. A tzr elektonikát szerintem felejcsd el mert 95% biztos vagyok benne hogy nem stimmel a csoki, sőt a vezetékek száma is több vagy kevesebb. Itthon 4 db cdi-m van és egyik se olyan mint a tzr-é. Az én dt-be a tzr cdi komplett vezetékköteggel van áthelyezve. Sőt a blokk is tzr Így a fordulatszámmérőm elektomos. De a kipufogó miatt nem pörög 12 ezer főlé Míg a tzr kipufogóval akár 14 ig is elpörög.
Ha érdekel teszek fel vidit
Üdv