Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Bal oldali 6000ft-ért elvihető
Akkor mi lehet a megoldás?Power motor hiányzik és sajna még az aksi vezetékei sincsenek kialakítva.
Alakul
Valaki tudja esetleg hogy a 80-as dt főtengelye és a 125-ösé megegyezik-e?
az a baj hogy ha kinyitod akkor alacsony fordulaton lesz gyenge nagoyn, ha becsukod akkor magas fordulaton erőtlen, ha középre teszed sehol sem jó
Uh én ehez láma vagyok,sajna nincs kikötve a külön olajozás.Ha most jól látom a bowden vége rugóval van csatlakoztatva?Fixre nem lehet vag ennyi elég neki, megtartja.Sajna nemhogy power motorom még bele való bowdenem sincsen.
Heló Erik! mikor érkezik a tükör? MÉg mindíg nem adtad fel?
2328as oldalon Apuci képeit és hsz-eit nézd, ha neked is ki van iktatva a külön olajzás te is könnyen megtudod csinálni, csak érezni kell mikor hol húz úgy tudod beállítani
Nem tudom, mert nem én mértem, hanem a faszi ahonnan az aksit vettem bele. Akku ki volt szedve belőle, a pozitiv illetve negativ vezetékre volt rátéve a mérő. Itthon megpróbáltam egy próbaégővel tesztelni. Égett az égő, de ha a fesszabályzóba menő vezetékhez kötöttem ott erősebben világított.
Úgy mérted, hogy ki volt kötve az akku? a 6,77V még a 6V-os akkunak is kevés. Nem mérted véletlenül váltakozó feszültség módban?
Talán ha segítenél egy kicsit, hogy merre keressem az jó lenne.
Te ez a kép nagyon jó lett :)
Találkozott már valaki olyannal, hogy az akksi csak akkor ad áramot ha megdöntöm kb. 30 fokos szögben hátra? Ha előre döntöm, ha vízszintesen áll, nem ég a próbalámpa, töltést se vesz. Savszint megfelelő.

Másik: Megmértem ma a fesszabályzó az akksira 6,77 voltot ad stabilan. Fesszabályzó kuka? Égőket nem verdesi ki.
olvass vissza egy kicsit
SOS! valaki gyorsan meg tudná mondani a hátsó kerék tengelyének átmérőjét és hosszát?
Sziasztok a következő lenne a kérdésem sajna nem jó a yamaha dt 125-ben a power motor,benne van viszont a power szelep, hogyan tudnám állítani, hogy ne nyitott állasban legyen hanem a kettő között.Azt persze tudom el kell forgatni, de van rá valami praktikus megoldás pl. sziló csak arra sokat kell várni meg gondolom a hőt se igazán bírja.
Igen vízpumpa van benne. Ha ülsz a motoron akkor jobb kéz felöli dekninél.
Sziasztok. Van egy 125r-es dt-m, tökéletesen müködik csak az lenne a kérdésem, hogy a víz hogy cirkulál a motorban? Van benne Vizpompa vagy mitől kering a motorban?
de kis gonosz vagy
gyertyát milyenre cserélted,miután ezt csinálta?
Urak Végkiárusítás!
kuplung dekli: 1ezer! üresen (épek, max festeni kell), olaj, vizpumpa, 2-2e
membrán:2e, hengerfej termosztáttal:3e,henger (hüvelyezni kell) :2e! váltó kompletten:5e,
lendkerék szabadon futóval:5e!, gyujt dekli:1e, balansztengely:1e, fogaskerekek:500Ft.
így legyen
Sziasztok! Van egy 50-es Dt, csak durrog durrog, aztán egyszer csak megáll. Mi okozhatja a problémát? Én a gyújtás állórészére gyanakodok, kimehetett a jeladó?