Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Uraim

Van egy eladó Fordulatszám mérő órám Dt-hez, nekem feleslegessé vált, kiválóan működik, ára: 4 000 Ft. Postán is küldöm ha úgy kell.
szimering csere meg olaj hozzá megvan max egy 10.000-ből de ak tudod h mi van benne
Ez az főleg hogy egy használtért 4500ft kurva sok max 1500ft
szimering csere is megoldja nem kell azért az egész telót cserélni :)
Csak tudnám mi a ...ért kell úgy árulni valamit, hogy új, meg hogy motoron se volt, amikor már fényesre vannak kopva az élei, ahol a lábát ráteszi az ember.
Sárcok nem tudja valaki hogy a 37A és az 53V tipus cdi-je ugyanaz-e vagyis a belső tartalmára gondolok mert külsőre látom hogy egy vezetéket el kell vágni és akkor olyan lesz mint az 53v-nek van
Elérhetősége +36304016347
Jah és elfelejtettem írni hogy a lábtartó rugós
Hello.
Ha valakit érdekel van egy elad váltkarom Dt-re. Szinte teljessen újj motoron még nem volt . Most találtam meg a szekrénybe és nekem mivel már nincsen rá szükségem akit érdekel viheti.
Postán tudom küldeni. Ára: 4500-5000 Ft.
hello megnéztem a lendkereket és semmi kogyogása nincs a csapágynak akkor a tü görgö a ludas ...na mos felsöt vagy mind 2-öt cserélni kell ...és milyen árban van ki tudná megmondani nekem ja és ha valakinek van használt teleszkop az érdekelne mert az enyim meghalt folyik belöle az olaj...
bocs át lett téve a kép
kép
köszönöm szépen a pontos választ, jobb nem is lehetne
ne felejtsd el hova láncoltad a mocidat
kép

:-)
már letölöttem, de sajna ez még megszakitós gyujtásu modelhez való. nincs benne cdi-s gyujtás.de azért köszi
még eldől a dolog mert vannak bajok
Remélem el tudok menni. 4km nem lenne sok. Csak majd a meló, meg egyebek... :S
http://www.manualedereparatie....

Töltsd le a szervizkönyvet, annak a végében ott a kapcsolási rajz.
még még szólok csak tudj róla hogy lesz találkozó, és Kecskemét szerintem nektek sem nagy táv. Mumi-t meg Eszterláncot nem tudtuk még bevenni a csoportba
Fúúúúúúúúúúú messze van az.
Majd meglátjuk.....


na nembaj, értesítünk mindenről. júni 23-ra tettük az időpontot Kecskeméten. Te eljönnél?
Nem!
Már töröltem magam.
Nagy szarkavarósdi az egész..........
Te fennt vagy facebook-on? Dt találkozót terevezzük Kecsóra, Junúis 16 vagy 23
308mm a teljes hossz, ebből a csavarfej 5 mm.
A tengelyhossz a csavarfejtől a menet kezdéséig: 287mm
Magyarul 19mm hosszú a menet ami rajta van.
És az átmérő 20mm.
hello. segitségre lenne szükgségem.
van egy dt50esem, régi levegős, és nem tudom melyik vezetéket hová kell kötni mert nincs rajta semmi kábelköteg.
szóval legalább a gyujtást szeretném bekötni de nem tudom melyik szál hova jön, csatlakozók le vannak vágva.
annyi az egész hogy cdi-s gyujtásü,és a blokkból is és a cdi-ből is 6 szál jön ki.
valaki irjam meg mit mivel kössek vagy küldjön egy kapcsolási rajzot. köszönöm
facebook csoport aki szeretne beleszólni a dt találkozóba az itt jelentkezzen.


És persze aki csak személyesebben is meg ismerkedne dt-sekkel az is jelentkezzen, és az is akinek csak dt-je van :)