Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megnéztem sehol nincs a karbi is ki van takarítvan csapot is kivettem ott sem volt semmi
remélem nem lesztek mérgesek egy viccért:

Két bolha találkozik. Az egyik rettenetesen meg van fázva, köhög, tüsszög, folyik az orra, teljesen padlón van. Kérdezi az első bolha tőle:
- Hát veled meg mi történt?
- Jaj, ne is kérdezd, egész éjszaka egy motoros bajuszán voltam, süvített a szél, úgy megfáztam, hogy alig élek.
- Nem tudod te, mi a jó. Legközelebb keress egy jó meleg p*ncit, és oda fészkeld be magad éjszakára.
Másnap megint találkoznak, a beteg bolha most még ramatyabbul néz ki, még jobban köhög, sokkal rosszabb az állapota, mint az előző nap. Kérdezi a bolha haverja:
- Hát veled már megint mi történt? Nem fogadtad meg a tanácsomat?
- Jaj, dehogynem. Addig keresgéltem, míg találtam is egy jó meleg p*ncit, belefészkeltem magam, és olyan jó volt, hogy azonnal mélyen elaludtam. Hát reggel nem arra ébredtem, hogy megint egy motoros bajuszán ülök?
Köszi Matador!
Ha forogna az jó lenne de ez be indulás nélkül veri ki a perselyt csupán 2 rá rúgástól :D
Azért, mert menet közben állandóan forog és a kopott tengely is rátesz egy lapáttal! gondolom a közlő fogaskerékre gondolsz, ha nem akkor nem szóltam!
Sziasztok!
Tudna valaki tippet adni, hogy mitől lehet állandóan perselyes egy DT80-as szabadon futója? (Új persely 1-2 rúgás után kuka)
vhol dugulásod van, nézd meg a benzinszűrőt
Heló van egy dt125r-em ami kicsivel többet állt mit egy tél és amikor menni akartam vele tavasszal mikor elővettem olyan tüneteket produkált , hogy húzom neki ki is pörög kb 8 -ezerig minden okés aztán pár másodperc mulva visszaesik kb 6-6500-as fordulatra és nem pörök többet aztán hagyom egy kicsit alapjáraton járni utána megint húzom neki rendesen ki is pörög aztán megint visszaesik a fordulat 6-6500 ez mitől lehet ? új gyergya van benne és új aksi
Hello érdekel a fordulatszám mérö óra.postai uton küld el a cimemre Szöke Zoltán Tab Kossuth Lajos 48 1/8 8660 április 05 -i dátumal add fel nevemre ....elöre is köszönöm...
Hello azután érdeködnék hgy müködik e a fordulatszám mérö..? mert nekem meghalt és épp ilyent keresek ...
Szia.Engem érdekelne a benzincsap.Csörges meg viszahívlak.
06-30-523-87-12
zicsi
"de néztem nem tűnik csapágyasnak... vagy mintha tűgörgő, vagy nem tom..."

Nem lazulnak le néha, ha meghúzzák.
De akkor jobb oldalon hallanám inkább nem?
Kuplung lelazul ezeken néha.......és a fogak közti hézagok nőnek-csökkennek ,ez ˝morajlással jár˝
Halóóó!

Akinek esetleg van/volt DT125R... olyasmi hangja van a blokkomnak, mintha valami főtengely csapágy szólna benne... bal oldalon jobban lehet hallani, de néztem nem tűnik csapágyasnak... vagy mintha tűgörgő, vagy nem tom... de szerintem nem ilyesmi dolog lesz a hiba oka. :)) Mintha ilyen kis fémes reszelés hang lenen vagy nem tudom... :D Nem találkozott valaki már ilyennel?
Nekem van rá egy picivel nagyobb karbim..6ért ha kell...mert a gyárit nem biztos h.utána tudod állítani....
És még annyit h nincs valakinek eladó gianelli kipufogó vég?
hali!
Vettem egy gianelli első rezót és azt szeretném megtudni hogy kell valamit állitani a karbin vagy mit javasoltok?
ÜDv.:Ádám
Sziasztok.Még kezdő vagyok és nagyon tetszenek a DT-k.Mentem már motorral nem arról van szó csak még sok mindent nem tudok róluk.Lenne pár kérdésem.A dt 125 ugye enduro akkor nekem jo lenne hobby endurózásra?Monjuk lepucolnám a felesleges dolgokat és enduro cross pályán mennék vele esetleg határban erdőben.Közút nem is érdekel.
Ehhez a mocihoz mit szóltok?http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotorok/2010
13/YAMAHA_DT_125_.html
Mennyi az első fék javitása kb?Hol tudok dt hez uj alkatrészeket beszerezni?Köszi!
Jah meg a másik most ne ércs félre nem ebből akarok meggazdagodni . Nem érdekel én megpróbáltam eladni ha elviszik akkor elviszik a " a rossz favágók" ha nem akkor meg nem.
Okés akkor az újj ára 10,001 Ft. De csak a te kedvedért.
Aztán ha kell valakinek az szól akinek meg nem az nem . Ennyi.
ÚJJ? Rossz favágóknak akkor megfelel. Jóhogy oltogatnak, amikor tisztán látszik, hogy ott van megkopva, ahol tipikusan a váltókarok szoktak. Nem is lehet úgy váltani amúgy, hogy a fémhez ne érj. Ennyi, de legyen igazad :) Akkor ez új. De miért nem 10-et kérsz érte? Egy 1100-as gixerre annyi.
Haver ez ha hiszed ha nem ez egy ÚJJ váltó. A sarkok nem azért vannak megkopva mert olyan sokszor volt ott valakinek a lába (Jah és te lehet hogy úgy használod hogy a fém részénél váltassz én mondjuk nem.) hanem már kb. 2-3 éve ott rohadt egy táskába ami csak dobálva volt ide oda. A másik nem tom hogy 1500 ft-ért a mai világba mit kapsz de jót biztos nem. Ha meg drága akk ne vedd meg ennyi. Nem kell egyből oltogatni az embert. Motort sem úgy mész el venni hogy a másik csak ennyi meg annyi akk ez is legyen annyi érted?
A másik meg hogy én most vettem egy 250-es Kawa kxf-re egy váltót és az sem 2500 ft volt.
Üdv.
butaaa vagy hibátlan tökéletes állapot

amugy te nem vagy fennt facebookon, igaz? csak mert te arra felé laksz aztán tudnál infózni, vagy e-mail címed kellene nekem, főzés meg ilyenek miatt