Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs egy ATM arrafelé? Az kemény
Az jó élet lehetett
Katona voltam Tapolcán.
5cl vodka+1dl szóda: 110.-huf volt.
4-en voltunk, mindenki fizetett egy kört.
440-ből fejenként behasítottunk.

Na az volt ám az arcon-ballagás............
hehe :D hétvégén bebasztam itthon házipáleszből 4 sört vettem mellé az volt egy ezres ennyibe került a berúgás
deméééé'?
hát ilyenez...
nekem összejött a múlthéten 12 ezer...hétvégén összefutottam egy nőőcivel...hopp 10 ezer el is ment plusz a kocsiba tankoltam 17ért...de azt nem én fizettem a héten csak 5 ezer jött össze...de az is elment szombaton..peidg 2 órát voltam a kibaszott kocsmába
ismerös érzés xD ezen a héten gyüjtöttem 4k-t, de hétvégén mind elment...benzin+pia
én is....de még plusszba venni is szoktam...itthonról 5 szendvics meg pékségbe bevásárolok
ne gyél egy hétig és még pénzed is lesz tankóóni:D
én meg itthonról hordok kaját
nyugi...én már 2 hete rakom elfele a kajapénzem..kunyerálom a kaját a suliba, cska, hogy legyen pénzem a DT-re... de hétvégén mindig elbaszom..szal még egy forintom nincs
jólvan dezsó
akkor nem eszek két napig és meg is lesz a léd xD
legyen 1500...csak neked de akkor a hét közepe
Ma én is így jártam odavertem neki azt megállt. Nézd má benzin van szivatóval se indul semmi. Lehúzom a csövet a karbiról alig folyik a benzin. Kiganalyásztam a karbit új cső meg szűrű azt had szóljon
hét végére tuti meglesz de sztem hamarabb is:D feláldozom az ebédpénzemet xD
akkor mennyibe egyeztünk meg 1500-ba?
megvan a megoldás amivel megcsinálom...a cigányok eladták az MTX-et...az már bukó...de megcsinálom ezt...
loptán mán berúgókart?
Elfogy a benzin a karbiból.
Tanksapka, vákumos benzincsap, úszószint, karbipuccantás.
benne vagyok! Idén am is akartam egyet motorozni tokaj és mátra környékén...
mikorra? hét közepe? esetleg vége?
Izé Tokaj környékére nem csinálunk a topic talit ? Szerintem vagyunk errefelé is páran akik nem mennek le a balcsira motorral.
lehet meglesz:) mikorra kéne mán olyan sürgösen ? XD
a héten meglesz? jó lenne mert kéne a pénz..venném a cuccokat megfele megnéztem az izzót 12V 21W
Heló mindenki! Rég jártam erre. Vettem 1 fos robogót és a segítségetek kérem mi lehet a baja még mielőtt szétbombázom apróra javítási célból. Az a hiba jelenség am új szíj van meg gyürük. Görgő régi az valszeg rossz. Naszóval megyek vele 40 et megy villog 2 mp enként a speed led xd aztán 1 km után kb elkezd szép lassan lassulni és a végén már lófasz erő nincs benne és csak 23 al megy. A fordulat lecsökken és azzal a sebesség is. Vajon mi lehet? Válaszotok előre is köszi. Tipusa Honda dio SR AF 18 vagy mi elől tárcsa fékes. Hengert dugót már látam főtengelyt is azok simán elmennek 8 bar a komprssziója.