Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké:D de nekem még spórolnom kell hozzá kicsit várjál:) az izzót benne meg megnézhetnéd
Hát már nincs lövésem.
Ha gondolod hozd le egy hétre, ránézek esténként.
Gödöllőn vagyok, Gyöngyös nem nagy táv.
Nemsoká itt a tavasz.

Mellesleg az enyém 6000-től úgy húz mint a disznó.........
na...a hornet tervvel mivan? amúgy fasza gépek az R6-ok..ismerősnek van..még színre is ilyen..jóó gééép..megy mint a rohadás
a legjobb haveromnak van egy ilyen szerkezet,arra alkudozok újabban,mert ő meg R1et akar venni.hát majd kiverem belőle,hogy engedjen az árból....
tényleg így volt aztán haverom kipróbálta az enyémet, és az övét is le kellett vágni mert tetszett neki amúgy nem szeretem a vodkát, max naranccsal...de egészségedre
valami gép van-e már?
ja,mer elestél vele és csak az tört le aztán már nem vettél újat csak lereszelted"2ujjasra" amúgy éppen vodkát iszok az egészségedre
A power 100% hogy jól van tehát nem a gömb oldalt hanem a sík oldalt látom...
Meg 6000 is jól megy nagyon 6000 fölött... ott siralmas
nekem 2 ujjas a fékkarom...kényelmes...a kuplungot azért nem ajánlom, mert ha fárad a bovden, egyre nehezebb lesz és nehéz lesz húzni 2 ujjal...
mi a véleményetek arról hogy DT-re két ujjasra meglenne csinálva a fék és kuplung kar.?
Na Ádám, Levente...kellenek akkor a zindexek?
Most olvastam le a szimmeringről.
De én inkább csak ha kiszedtem, akkor vennék másikat.
Ez olyan babona nálam. Sajna örök vesztes vagyok......

Amúgy a szimmeringre 41X53X18 van írva, de csak 8mm a vastagsága.
Köszönöm.

És akkor ez tuti jó méret? mert holnap be is szerzem szerintem kicsit összefosta magát szegénykém.
Én is megnéztem a manuált méretet nem találtam csak azt hogy mennyi olaj kell bele meg hogy milyen.
Köszönöm még 1x a segítséget.
összeraktam 366-at de nagyon kakinak tűnt aztán kipótoltam 150-el még
nekem 8
A 80-asnak, meg az LC-2nek annyi........
nekem emg csak úgy jó hogyha te elpostázod én meg átutalom bankszámlára
41X53X8
366-ra emlékszem hmm nembaj, enyémbe 500van
Utána én menjek vegyem le a számláról? Így egy kicsit bonyolultabb...sokat kell járkálnom a legközelebbi OTP Debrecenben van...30km-re..
Vagy bemegy a bankodhoz, hogy itt van ennyi pénz és erre a számra akarja feltenni. Ingyenes.
Főleg, hogy 495ml kell az R-esbe manual szerint.....
Én aztat az 5 milit adom neki grátiszba..........:)

Rossi:
Nem tudom, sosem cseréltem.
De mingyá lemegyek a garázsba, oszt megnézem.
mit értesz ez alatt? amúúgy az üléstől a sárvédő lefele konyuló részéig szép kis toldatot lehet fabrikálni
szokok vinni leánykákat de azoknak meg ugyis mindegy nem töri a seggüket és szivacsot pluszba mit lehetne tenni rá vajon ?:O
vagy vágsz le a szivacsból, ha nem viszel utast ez jó lehet..:)) vagy pedig csinálsz műgyantából egy kis toldatot az ülés és a sárvédő közzé..:)) szépen meg lehet oldani