Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg meg én azt vettem észre hogy lehet önteni bele bőven 450-500ml-ert
Köszi Apuci.

Még annyit hogy mi a szimering méretete a telónak?
A lánc nem feszes pont annyira lóg terhelés nélkül mint neked.
hali eladó yamaha dt 1997 es minden motorblokk és elektronika alkatrész. kapcsolók stb egy szinte uj szivó csonk powermotor henger fötengely váltó deknik olaj pumpa berugó stb. érd a 06302738234 vagy a sonic18@citromail.hu posta ok.
10W-s telóolajat szerintem bármilyet.
Bár Én sima Mol Hydrokomolt használok.
Magyarul hidraulika-olajat.
A szelepek a DT-n elég nagyok, így szerintem jobb bele a sűrűbb olaj.
Főleg hogy SM!

Töki nem feszes az a lánc nagyon?
Ülj fel hátra, és a haver nézze meg a lógását!
Pedig semmi nincs csinálva a hátuljának
valamit kéne a végével kezdeni hogy szebb legyen, nem tetszik hogy kocka
mi a baj a géppel

ülésedröl tudnál képet feltenni? látom megvan buherálva a hátulja
mi a teljes neved buzikám? fészen megbeszéljük
mondom, hogy rózsaszín csekk... össz.vissz 400 forintot kell befizetned pluszba
csak az a gixxer hogy nincs bankszámla számom, és akkor hogy tudjuk megoldani a pénzelést?
ahha...de nekem meg oda adom, úgy, hogy eljuttatod valahogy a léét
Üdv Mindenkinek.

Jönnek itt a bajok az állás utánni használattól.
100km-er után blokk ismét szét kis igazítás reszelés itt-ott utánna újra össze és most újra működik. Ma szétment a telószimering szóval megint emelőn a motor. Kíváncsi leszek mi fogja legközelebb megadni magát.
Milyen teló olajat ajánlatok bele?
de ti megtudjátok boltolni személyesen?
utcai gumival kel most terepre menni adrenalin löketet ad bőven kimentem a legelőre, 2be szép lassan, aztán bele kuplung és lehet körözgetni kurvajót motoroztam, igaz utána 2 óra takarítás de megérte
akkor kell kettő? a másik kettő meg akkor a Lávántéjé... így oké?
nem életbevàgò mind a 4, elöre kéne kettö:D ami van nekem hátul azokba meg izzó kéne
Ne elektronikai hibát keress.
Nincs elfordítva a pover tengelye?
Aztat már nézted?

Ha leveszed a kiput, sokkal jobban belátsz, meg érdemes úgy állítani ám....
ha kell Bagyinkának vigye enyém most kopp gyárira vissza van alakítva a gyári nagy bumszlikkal közlekedik vele apu
Rózsaszín csekket hagyjátok :) Fizet pluszban aki feladja, meg attól is vonnak aki kapja! Sima banki átutalás egyszerűbb. Vagy készpénzbefizetés az eladó bankjánál. Akkor se vonnak semmit.
nem mennék most ki, és szedném szét... amúgy utánvét az 1700 forint...msáhogy nem lehet...cska előre utalással vagy rózsaszín csekkel
kis dobozba be lehet sűríteni, de levélben nem hiszem hogy menne, vagy ugyanaz csak dobálják és nem védi semmi ha berakod borítékba.
dobozka kell neki vagy henger, adnak párszázért plusz költség is de sztem megéri ha épségben akarjátok látni :-)
Watt kérdést meg simán megválaszolhatod, sima izzó van-e benne, szedd szét, de nem akarok okos lenni :-) szal bocs.
:-)
a tököm meg tudja, hogy hány wattos... mondja valami árat rá...nédzseszer?
levélben nem lehet utánvéttel sztem, de ha nagyon szeretnéd elküldöm, azt rózsaszín csekken feladod a lóvét ha megkaptad...de ha nem kapok pénzt halott vagy
hány wattos izzók vannak benne? a 4db-ér mennyit kérsz?
ez izé, belefér egy levélbe? vagy hogy tudjuk megcsinálni a postát? mert szerintem potya 1600at fizessek a postáért levéllel is lehet utánvéttel, nem?