Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most adnának egyet a kipufogóért cserébe...elcserélem te meg megveszed..:P igaz 80-asé...18-as kerékből
na fürödj le nem csodálom ilyen embernek még jó hogy szar a motorja

sm szettet bizniszelek, csak kellene két dt agy nekem hozzájuk
hanyas évjáratú? képet tudnál mutatni róla?
ne okoskodj már hülyegyerek..inkább vedd meg a maradék DT cuccaimat elfogyott a zsém és ma kiderült, hogy a DT nem igazán szeretne menni...hebeg-habog...valszeg beázott, aztán meg a gyertya szarta el magát..de nem küszködtem vele..
had tippeljek. A model no.: DBB ?
ebben nem tudok segíteni, 6. szokott azt hiszem blokkolva lenni. Fejidomban valami vezetéket szokás letestelni.
igen párhuzamosan futnak.
Német import ott mivel szoktak folytani ?
Elektronikus úton ?
a szelephez ami megy 2 bowden, azok párhuzamosan kell fussanak
A power szelepnél vagy a gyújtásnál ?
nem keresztezik egymást a bowdenek ?
Hát igazából egy hónapja van nálam a motor...
Most lett olyan jó idő , hogy nem fagyok rá kipróbáltam és 6000 nél kb olyan mintha ott lenne beleírva az órába a 12000...
Elmegy az erő nem pörög tovább..
Már 5 fajta powerszelep beállítást próbáltam..
Na azt sikerült jól belőni de még mindig csinálja... :S
látom üzenőfalra is írtál, mióta csinálja ezt neked?
Hasonló problémám van nekem is, de rajta vagyok az ügyön! Ha lehetőséged van akkor cseréld ki a CDI-t egy másik DT-ről ami pörög 12000-t és próbáld ki úgy!
Szevasztok...
Mi lehet a baj ?:O
Yamaha dt 125 r típusú motorom 6000-es fordulat fölé nehezen megy fel...
Power szelep leellenőrizve az jó, A rezonátorkönyöknél nincs szűkítés, a dugattyú jó kopmpressziómérővebl ellenőrizve...
Annyit kell tudni a motorról, hogy Németországból van és ott ugye le vannak folytva a kismotorszabályoknak megfelelően..
aki tud kérem segítsen!
Választ előre is köszönöm :)
Széles utat,olcsó benzint,Gumifákat,Rendőr mentes utakat
szerintetek az milyen lenne hogyha a kis DT-nek kétujjasra megcsinálnám a fék és kuplung karját.?
Már ment is a mail
Bocsi, de telón vagyok, ez a szar meg nem enged fel a hotmail-ra... Ahogy tudok géphez menni írok
Írtam mailt!
csak nem vagyok én akkor olyan hülye
nekem is piros dobozos van, fém fékcsővel párosítva.! stoppie megy meg egyszer se volt olyan hogy nincs fék... nekem bevált
jobb lesz...de gecihamar el fog kopni...én ezlrt vettem félkeményet
Szevasztok...
Mi lehet a baj ?:O
Yamaha dt 125 r típusú motorom 6000-es fordulat fölé nehezen megy fel...
Power szelep leellenőrizve az jó, A rezonátorkönyöknél nincs szűkítés, a dugattyú jó kopmpressziómérővebl ellenőrizve...
Annyit kell tudni a motorról, hogy Németországból van és ott ugye le vannak folytva a kismotorszabályoknak megfelelően..
aki tud kérem segítsen!
Választ előre is köszönöm :)
Széles utat,olcsó benzint,Gumifákat,Rendőr mentes utakat
na akkor ennek még jobbnak kellene lenie

ha így se lesz fék, átállok a horgonyra meg fékernyőre
Nein..piros...a tied puha...az enyém félkemény...de ugyan ez van ráírva...csak fílkemíííny
ilyen a doboza?