Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Észak magyarország-heves megye-gyöngyös
milyen karbi van rajta? 28-as síktolattyús mikuni?
nem gynegul el 6. ban
Nagyon jól megy 6. ban is csak hát nyélgázon 6. ban forog 5500 at....
xDD bótbajárós motor lesz belőle akkor
de izé, 6nél bedadog ledarál kiszegényedik, mit hallasz? és ország melyik részén lakol?
xxD nem simered még eléggé azt az embert akitöl kérdezed? havonta 1x fog vele menni 2 kört az udvarba, oda potya a rendszám
persze hogy tudnék.
Nem tudom mi lehet a baj... 6000 et eléri olyan érzés mintha elmenne az erő 6000-nél.. :/
rencámos lesz a berg?
Apué lassan kész lesz, kíváncsi vagyok a végösszegre amugy ha aszfalton akar túrázni akkor ne vegyen dominátort, 1 hengeres.... 100km és zsibbad mindene még mindig tartom azt hogy a tdm egy igazi túra gép, nagy lehet rá pakolni... de ha van pénz akkor dl1000, varadero, gs...
ja nekem is...fater is ácsingózik megint valami motor után..valszeg ősszel nekem jön a Berg faternak meg vagy TDM vagy Dominator, vagy valami nagyobb túragép...viszont addig keményen spórolni kell, hogy legyen zsé rájuk
nista hagyom a francba, potya fél év miatt ráköltsek 50ezret, abbol inkább motorozok 2 hónapig vagy 1x nagyon berúgok és 1x teletankolom meg április 16 visszakapom a jogsimat 22 meg műszaki oda is kell pénz, aztán válság van elég rendesen
hanyas évjáratú? egyik haveromnak pontosan ugyanezt produkálta, mentem is vele és nagyon szar...képet tudnál róla küldeni?
bele faragod...nagyobb csapágy oszt heló
olyan van inkább hogy 8nál behúz a cdi.
valakinek van még hasonló problémája mint nekem ?:O
http://www.kepesmotor.hu/felni... ezeket kéne valahogy belerakni a dt-be tükörre polírozva, de 25 a kerekek + gumi még ha a küllök is kellenek akkor az is 20-as áááááá faszom szép lenne meg jó lenne de fél évre minek? :\
beleszorul és baszhatom
húzd rá a faszodra
és mit csináljak a 80as agyával teeeeeee ?
mondom...elcserélem a dobomat és megveszed belőle az agyat...na?
Szopás XD
akkor mivan ha aküllök tegyük fel kicsit hosszabbak ? vagy rövidebbek ?
Valakinek nincs cdi-je ?
Yamaha dt 125 r 1996 csak folytatlan érdekel !
Üdv. Eladó egy yamaha dt 125r gyári benzincsap! Akit érdekel az írjon:)
17esek csak valamiért nem passzol a tengely, meg én az enyémbe nem nagyon akarom belerakni, vagy még nemtudom 24ért láttam 50es kerékszettet, abbol is meglehetne csinálni csak kéne jöjjön Rossi leírja a tapasztalatokat