Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem találom a másikat...de a gold frennek az üres dobozát megtaláltam..szal valszeg az van benne majd meglátod, hogy jobb lesz
sziasztok most ajánlottak 1 1993 as yamaha dt125 öt tudnatok v mi infot rola le suj hibák stb elöre is köszi
remélem a gold van benne és azt dicséred ,mert én a napokban vettem Gold frent, remélem jó lesz. Ilyen kerámia karbon szinter anyámkínnya.

akkor lécci nézd már meg melyik van benne,
pontosan már nem tudom melyik van benne, mert 2 fajtát vettem egyszerre...RMS-t meg Gold Frent...majd megnézem, hogy melyik van itthon a dobozban de emlékeim szerint a Gold van benne Amúgy nekem nagyon számít a fékfolyadék..azért vettem 5.1-est mert egy endurózás során egy ereszkedésen állandóan elment a fékem....mostmár nem annyira, már csak fém fékcső kéne...de mivel nem akarok már ezzel sokat endurózni, így sztem marad így
milyen fékbetét van a tiedben?

a dot szám pedig tudtommal a forráspontot jelöli meg, itt meg azért nem 300 ról lassulunk a célegyenes végén 50 méter alatt, szóval oké a jó fékfolyadék ,de a kuta nem itt van elésva
na én nem cicoztam.. megis vettem a gumit 110 széleset vettem végülis sajnos csak hátsó volt... még vadásznom kell egy elsőt endurot is....ha tud valaki valamit szóljon max 3ezret szánok rá.
na lesz arról a ... tükörről kép vagy sem ne hitegess akkor mond azt hogy nem adod, vagy lesz már róla kép?
Írtál e-mailt? Mert nem kaptam semmit...naponta többször nézem a fiókomat Msn-re ne vegyél fel, mert ritkán használom, csak arra a címre írj
Sziasztok sokan segítettetek, hogyan szedjem szét az első telószárat, mert elakadtam :( és eddig úgy vagyok, hogy kivettem a szimeringet, seagert stb. és utána a valami távtartó gyűrű miatt nem jön szét, na azt hogyan kell kivenni ?
fényezésre ja...
és valami aszfalt/utcai gumit milyen méretűt ajánlotok? (előre és hátulra is 18"-os kell)
ott az adatlapomon
Gyári kéne! Ha adsz egy mail címet megbeszéljük
csinálsz a DT80LC2-ből egy DT125X-et?
na nekem 320-as tárcsám lesz
Ahogy pénztárcád engedi! :) Én a helyedbe szétnéznék a használtak között is, én onnan szoktam boltolni őket, 5K körül lehet venni elég igényes darabot is :)
Cross gumi--- Az egyik kiszemelt alany :D ez a gumi rendes árba 25 körül van más oldalon néztem . De valami ilyesmire gondoltam.
Igen, én is ilyenre gondolok. Mivel most egy "enduro" van fenn de szerintem ezzel igazán nem tudnám kihasználni a motort terepen.
Oké főnök!:)
Méretet nem tudok, csak hogy 21 col elöl, 18 hátul! DT-n voltak rajta nekem, aszfaltra, könnyű terepre jó, holnap tudok pontos méretet mondani! :)
Nekem ilyen van mérete láccik,ezzel megy mint állat....Nem fogja vissza...
Pár képet dobhatnál róluk meg adatokat :D hány colosak szélessés ilyesmik :D.
Szia! Nekem is ilyen van ;) Ha érdekel nekem van 2 darab enduró gumim, Dunlop! Méretet nem tudom, körülbelül 70% osak lehetnek!
3000 forint ha érdekelne! :)
Átolvastam én is most, mivel én is gumit szeretnék venni rá. De én inkább túrára használnám így a nyáron. Krossz gumit néztem ki 110/100-ast hátulra. Ez megfelelő lenne, vagy a szélesebb hatékonyabb részben?
sehogy..még nem volt időm...de a jövő héten egy ILYESMI dekort rádobok a DT-re
carbonnal hogy állsz? mielőtt elfajul a helyzet