Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rólad te koxos
anyádról bezsélsz?
hát aki szeret szopni az erdőben...
szarfaszú vagy
de megnyugodtam mert neked hamar felforr lehet buzi a faszod
mi az hogy szar te puhapöcsü?
dugd a seggedbe..ha meleg akkor szar vagy...
higanyos vagy a digitális a jobb? gondolkodtam már hogy fasza lenne fékezés közben megmérni csak úgy kiváncsiságból de az enyém tuti jobban bírja ügyesebb vagyok
szar vagy
bele szoktam dugni a hőmérőt
nekem azt csinálja hogy kanyar előtt fékezek és egyrejobban kell húzzam a kart, aztán 5-6 ilyen és utána fék nélkül tolom
átlátszó a fékcsöved? vagy hőmérő van benne?
ja.... szerintem is...mikor már majdnem forr csóri fékfolyadékom mikor ereszkedünk...tényleg mind1...na utána tényleg nincs fékhatás
mondjuk neked szobamotorosnak tökmindegy milyen a fék
Szeva!
Gyári kéne vagy tunying? Nekem gyári van..ha kell megbeszélhetjük
Sziasztok!
Nincs valakinek DT 80-ra végdobja?
akarom mondani: vegyél olyan hidraulikus fékrendszert mint a DRZ-n van** már azt sem tudom mi van
na hasonlítsd már össze a kettőt gyökérpalánta...vegyél hidraulikus fékrendszert...320-as tárcsával...na akkor oylan féked lesz mint a DRZ-n
drz hez képest pl szar, nem ?
olvass már vissza légyszíves...már egyszer leírtam tök ugyanezt, hogy a gumi fékcső tágul
jó fékbetét, és fasza fém fékcső...ja meg 5.1-es fékfolyadék....eléggéé fasza a kis DT-n a fékem
Hy, apró kérdésem lenne, márpediglen a gyertya okozhat olyat, hogy hidegen jól megy a motor, melegen pedig nem igazán akar úgy pörögni? esetleg kicsi lenne a gyertya hőértéke?
Hali:) elvileg elfér, de a 130 szerintem nagyon vissza fogja fogni! nekem 120 as volt 2 hétig, de jelentősen vissza fogta, 110 et ajánlanák rá!
nem biztos hogy megéri rátenni mert visszafogja a motort, cross vagy utcai? utcaiba vegyél max 120-ast és jó pereset. ugysem tudod peremre tenni