Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem tom'

Én tavaly vettem rá fémet a gyári megtört gumi helyett, és igazából fékhatásbeli különbség nem mutatkozott.
fékcsövet Te raktad össze?
Helló, van 1 eladó szívócsonkom ha érdekel valakit itt tudja megnézni---szívócsonk
sziasztok 125r-en hátul elfér a 130 széles gumi? most 110széles van fent...és lekéne cserélni
Sziasztok keresek DT 125 höz kipofogo könyök csövet az enyim szét rohatt hegeszteni sem lehet.... ...aki tud az irjon erre a cimre fontos lenne köszönöm...cim....tabocska@citromail.hu........
Tudna valaki adni egy kapcsolási rajzot 88-as DT MX 50-hez?
linkelte már valaki de nemtudom visszakeresni.
sziasztok KERESEK 125r-hez ülést! sürgős lenne.

Eladó lett a gép ha érdekelne valakit....

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Vagy nem tán azért, mert a gumi RUGALMAS és tágul kicsit, ahogy húzod neki?
én meg már preferálnám hogyha a visszapillantómat irigyelnék:D
Jó , de ilyen komplett SM szett elég drága sokat nem akarok rá költeni , mert annyit nem ér az egész .
Értem hogy mire gondoltál :)
szép gyerek vagy:D Holnap meg majd nemmész oskolába me rá fogod hogy ma jól bezabáltál
Úgy hogy veszel tőlem nagyon olcsón, egy rezonátort amit szétvágsz, kibelezed teljesen, majd összehegeszted, és csinálsz neki még egy dobot is, (gyári cross dobom is van, új, össze kell csak rakni)... és atom jó hangja lesz.
torkoscsütörtök alkalmából bezabáltam... tuti 2 kilo kaját megettünk

fém fékcsövet meg 1-2 évente cserélni kell mert megtörik.... hivatalosan!
Vékony rezóval meg hátsódobbal.
Hát nem tudom de talán 2 féle képpen vannak megadva az értékel van valami átfolyási érték és lehet az van megadva.
Hello azt szeretném megkérdezni hogy dt 125r en hogy tudom zat elérni hogy "crossosab", patogósabb hangja legyen a gyári kipufogón?
Üdv .Szerintetek természetes e az,hogy 104 főfúvokával üzemel a dt 50 es2004 es. Most vettem, kitakarítottam a karbit ,vettem bele egy 80 as fuvit de csak szottyogot . Szívatóval akart csk gyorsulni vissza tettem a 104 est így működik,a szívatóra is jól reagál . Azzal indul és melegen lefojtja. De én a fuvit nagyolom bele!?Ez természetes?
milyne rományokkal?
na jóvan
mennyél tárgyaljá azokkal a romákokkal
szerinted egy fékfolyadék felmelegszik annyira, hogy táguljon a fém? maximum egy nagyon-nagyon-nagyon-nagyon minimálisat..de azt nem érzed a fékhatáson gumi szarral pedig igen..tapasztalatból mondom fémmel vettem a DT-t...most gumi van rajta..ég és föld
szted nem melegszik a fék hee? ha már egy minimálisat tágul a cső, egyből nagyon romlik a fékhatás....nagyon sokat segít a fék fékcső
125 R rezonátor még mindig új gazdát keres OLCSÓN!
ennyi erővel a fémnek is van hőtágulás nem?
tényleg? már találtam egy egyszerű, de nagyszerű módszert....de ha nem jön össze akkr kereske azt..sőőőt van is itt a cigányoknak a faluba egy MTX...lecsalom róla egy üveg borír a berugót
mert a DT-vel olyan kurvanagyokat fékeznénk hogy felhevülne a fékfolyadék?