Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megeshet
ebayröl megjött volna már
jaaahm, azt hittem 125r

akkor is azt tudom mondani hogy membrán, de egyébként ha olyan mint az 50-es akkor ot állnia kell benne trutyinak, olajnak leginkább. Membránt meg kikapod belőle, és megnézed hogy menyire kemények a lapok, zár- e rendesen. mert ha használod akkor elvileg el kéne szívja onnan, de ha szar a membrán akkor meg visszafelé is dolgozik a motor és ponnt a légyszűrőbe tolja az anyagot
basszus fényképezd már le nem tart semeddig már 2 hete várom a képet!
Emzoli nem tudsz simsonba olcsón 4es váltót? Gyári vagy hosszú mind1 lenne.
nana
2004 Rieju rr 50 sport edition minarelli am6 blokk.
várjunk csak pontos típus, évjárat?
lassú záridővel csinálja
Használom nap mint nap azzal járok dolgozni,mondjuk nem rég vettem 2 hete.A membránon mit kell nézni?
nagyon sokáig készül
akor zárd el a benzin csapot vagy ha nem, nézz be a membrán lapokhoz... használod mostanában a motort vagy csak áll?
Igen megtaláltam pénteken töltök fel képet.
Nincs magasabban egy vonalban van vele.
ezt lássa meg a gecsei vagy az emzoli
Szép estét mindenkinek.

1 hete nállam van haverom dt-je mert 1-2 dolgot át kellett nézni rajta. A blokkját tavaj újítottam fel azóta faszán be lett járatva összehangolva és brutálisan megy.
Gianelli rezó van rajta egy dep dobbal wössner dugóval.
Most kb 30-35 le között mozog és hihetetlen mit megy aki nem látja el se hiszi. 4ezres fordulaton 6.-ba 60 az utazója ahol még nem rángat.
tükröt megtalátad? a hétre igérted nekem
szvsz szarok a membrán lapjai. magasabban van a légyszűrőház mint a karbi
Aha köszi szépen.Volt olyan hogy elzártam a benzin csapot és el felejtettem.Megnéztem az úszó szintet szerintem az jó.A dadogást nem csinálta 1-2 km ig de aztán megint el kezdte.
http://youtu.be/uRsWpgIvqwM sörösdobozbóóól[/L]
Cserébe adok egy smith warp star-t na na?
Köszi szépen a segítséget mostmár megy rendesen a motorom. :D
a karburátorban nem zár a tűszeleped, és ha a benzincsapod zárva volt akkor az is rossz.
nem válaszoltál egy általam feltett kérdésemre megköszönném ha informálnál a dolgrol