Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem az van ami a nagy könyvbe meg van írva és nem panaszkodom
Ti milyen gyertyát használtok a DT-be Könyv az NGK br9 ES-t írja, de valami frankó irídiumosnak nem örülne a gép?
müszerfal helyére a kormányra... Azt multimédiás fedélzeti kompjúter
Kedves Norbert!

Érdeklődnék, hogy a számítógép kompatibilis-e bármely Yamaha DT motorkerékpárral.
én már rájöttem... velünk van a baj, újra meg kéne nézzük az értelmező kéziszótárban mi is az a hibátlan, jó állapotú, használt, kopott, vastelepre vele....
postázok is
Sziasztok elado egy Fujitu SSiemens Amilo Nagykijelzös laptop
CTK-495 TIPUSU ZONGORA SZINTETIZÁTOR
EZÜSTFÉNYÜ KÉKLEDES LÁVAORA NEM MÜANYAG ÉS EGY FEKETE BÖRJEKI SEMMI HIBÁJA NINCS CSAK ROSZ A CIPZŰR DE MEGLEHET CSINÁLNI
Proci 2800+
798MHz 480MB RAM
Szervizcsomag 3
Hálozati kártya 1394 es adapter
SIS 900 Based PCI Fast
AMD Proci
Vidikártya SIS M760
Internetezni internet kábel bekötésével vag yinternet adapter bekötésével lehet adapter 1000 2000 forint körül van hejasnorbert@freemail.hu BP -N CSAK
Jaja alig volt használva látszik is rajta, hogy SHARK márkájú. 1000km-t futott kenés nélkül végig kapartatva? Előtte meg körfűrésznek volt használva? Az még oké, hogy árulod... de miért kell azt mondani, hogy alig használt...
hát nem mert alig van használva és azért nem dobálásra szokták használni amugy is drágaság van ...
A km óra is csavaros felül vagyis nálam az :D
elírtad, nem ? 21 000km-t akartál írni, igaz? az enyémbe van 33k és fele ennyire kopott mint ez... macskákat dobálni még jó lehet
57-fok kb 1000km vot használva azt nem tudom milyen márkáju és amig rajta volt nem egykerekeztem vele ..
az új nem sokkal drágább amúgy... Csak kérdeztem:D
hát igy amit a kép mutat eléggé hegyesre van kopva
ilyenből használtat nem raknak fel hanem egyszerre mindenből újat
pihenek
Szégyelld magad iskola?
hány fogas? Milyen márkájú? Mennyit futott? Milyen állapotban van?
Elado yahama dt re való hátsó fogaskerék..ár ...2500ft
H4es bi-xenon izzóval próbálkozz de a rendőr is megszopat érte meg a motornak sem kényelmes mindent lehet csak pénz kérdése
én teloról nyomom azzal a különbséggel hogy én most ébredtem fel
én még suliba is a DT-s fórumot nézegetem telórol am kb ez a topik a legaktívabb szerintem
Sziasztok olyant kérdeznék hgy arra gondoltam hgy xenont szerélnék fel a mocimra ...lehetséges..?
tesi óránk volt csak felszerelést nem szokás vinni a tesi tanár mutatta hogy ott meg ott kéne ellapátolni a karbantartó meg annyit mondott hogy "valamerre arra vannak a lapátok" utána leglaább volt mire fogni hogy a fél osztály bealudt törin
milyen iskola az?mé nem mondtad a karbantartó pappernak hogy ez az ó reszortja lenne te tanulni jársz oda