Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

teljesíthető a követelmény nem egy borzasztó dolog ám :)
kávé energiaital kávé energiiaital... egy vizsgára egy hétig hajnali 3ig tanulni de ez ritkán fordul elő!
az iskolában lapátoltál havat?
olyankor legalább leakasztja az órát

amugy iskola.... ma is havat lapátoltunk olyan jól esett itthon is 3napja havat lapátolok és még az iskolában is, felemelő érzés
vizsgaidőszakban meg összefolynak a napok csak a tanulás :D
nekem egyszer a fordulatszámmérő spirál lazult le elötte pár nappal csináltattam meg a kupleszbovdent és tista ideg beteg voltam hogy megint megetek a papperhoz bovdent csináltatni... a hülye agyamba az meg se fordult hogy lelazult
de amúgy télleg csavaros, enyimé legalábbis ha kilazul tud érdekes dolgokat csinálni
NÁLAM SEMMI HÓSZÜNET NINCS

Én egyetemre járok és olyan órarendet állitottam össze hogy kedden meg szerdán kell bemennem a suliba és ötnapos hétvégém van... ja és a szerda ha akarom nem is kötelező nap csak a kedd :D
ILYEN AZ EGYETEMI ÉLET
nem van kényszer szünet van, holnap lenne 3 órám.. azért nem érdemes felkelni
mi a fene nálatok még mindig hószünet hogy még ilyen kor is él a fórum?
akkor ugy van ahogy a mester mondta
alul felül csavaros
nem tom má elbizonytalanodtam,meg fogom nézni mert ez most idegesít
deee nem biztos... a fordulatszámmérő az tuti alul felül csavaros, de a km spirál az óránál felül lehet zégeres megoldás... nem emlékszem pontosan de ez rémlik most hirtelen
lehet. Amúgy nekem is venni kéne, csak a fordulatszámméröhöz
Elsö fék tárcsa müszakis (papiros) váz ...
az alul felül csavaros valo arra és az drágább is, ez a régebbibe passzol, szerintem a tiéd is még alul felöl csavaroós
ez elvileg 125r-re való
ez nem olyan, nekünk alul-felül csavaros
hol laksz ? ha esetleg Tolna környékén akkor ott tudnak neked csinálni 1000ért csak kell a ház meg az egész spirál
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem egy-két tapasztalt dts-től! Van egy 125ös 2001 dt-m és elszakadt a fordulatszámmérő bowdenem! Van ötlet hol tudnék szerezni egyet?
Köszi elöre is a segítséget!
a 21 colos endúró gumi nekem is 90/90-es...de amit kapok kerék azon egy 110/80-as gumi van... most pedig hátul 120/80-as...
nekem elöl 90/90 van és nem tudom kihasználni túl magas ez a rohadék, hátul meg 4.00 azt sem tudom letenni vagyis ahhoz hogy letegyem el kéne essek
rendben köszi!
120/80-at legyél hátulra, előre meg 100/80 ezek legyenek a mérvadók a gyári felnire. hátulra mehet szélesebb is