Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah és még annyit hogy a hátsó gumid milyen méretű?
vegyél versenyendurót...
15/51-es áttéttel megy 80-at annyin?
Venni akarok egy 125-ös DT-t. Hogyan tudok kihozni belőle minél több lovas? Fúrás és dugó csere, kipufogóból kivenni a fojtást és ilyenekkel vagy mivel? Valaki leírná pontosan?
a zörej hogyha melegen eltűnik akkor azt hiszem hogy a dugó csörög benne....de megmondják az okosok.. nekem 6500-6700-an megy 80-at az órája szerint.
Egyébként erőre érzés alapján meg van. Alacsony fordulaton nem hörög le, húz egész szépen már 2500tól, 4000től meg szépen megindul 6000ig. Vége 75km szembe széllel, 7200-7300as fordulaton, gyári áttéttel. Csak valami hidegen zörög a hengerben, melegen nem.
Nem volt beindítva mérés közben. Gyertya ki, helyére a kompressziómérő, és gázkar nyélre húzva. Lábbal rúgtam mindkét esetben.
egyik kézbe détéblokk, másikba a tank tele oszt mehet a tárogatás


ha megvan a 30 szabályos szólj!
ma suli helyett szétszedtem a himbát, meg visszaraktam a blokkot hétvégén már talán be is indítom
Még nem..majd hétvégén..ha megjön a cucc Amúgy debrecen mellett lakom
milyen fordulatszámon volt annyi a végnyomás? vagy csak rárúgással?

szerintem hidegen sokat számít, hogy a benzin könnyen illanó részei kicsapódnak, az olaj is viszkózusabb, ezért jobban tömíthet a dolog. Melegen meg párolog, amit kinyomhat a kipufogón. Inkább egy már melegebb és egy üzemmeleg között érdemes a különbséget kutatni.
Hali.
Yamaha dt 125 r-ben német import ezekben hol van a folytás ?
Tudtommal a power szelepet állítják át úgy hogy ne nyisson ki teljesen így csökkentve a teljesítményt.. A másik amiről tudok hogy a (gyári) rezonátorba raknak egy o szűkítőgyűrűt amitől ugyancsak gyengül a teljesítmény.
Olyat is hallottam már hogy mind2 jelenség egyszerre volt benne.
Akit többet tud kérem segítsen :D
Választ előre is köszi.
Olcsó benzint, jó időt gumifákat :D
80 lc2. Szerintetek?
Hidegen 5,5bar a kompresszió a hengerben.
Melegen 1 óra intenzív használat után 5bar.

Melegen nem többnek kellene lennie mint hidegen?
Látom szépen összehoztad a gépet.Am hol is laksz?
Vigyázzatok mert Jacek neten keresztül is fertőző
Max a fehérje amit megeszek

Jóéjt, aztán jobbulást!
ne szúrkáld magad...semmire nem jó...eddz kitartóan és jó lesz az...na meg csináltass egy étrendet na de jóccakát
Jó neked, egésznap eszek de semmi kéne szusztázzak csak elájulok a tűtöl de ma hozott nővérem egy fekpadot, meg egykezeseket... Ugyhogy lehet kezdek kicsit edzeni
én volumass 35-öt ettem egy darabig...10 ezer forint és 2 kilót dobott rám... most megtaláltam a fasza étrendet és havi kb. fél-1 kilót hízok
Én a fehérjétől is fogytan, inkább nem gyúrok megmaradok cingárnak
ááá..olyat sose....stanazolozok... akkor nem így néznék ki
Danabol nem szereti a betegségeket
össze bazze...remélem nem fogyok
Az nemjó össszefogsz esni
hányás nincs...de hasmenés ezerrel....meg hasfájás, torokfájás, fejfájás