Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én aztat nem tudom..de most ezt mire írtad? még oda is írta, hogy nem kötekedésből írta
de bazmeg most nincs igazam?
ezért érdemes motorbontással foglaslkozni mert a dupláját ki tudja belőle árulni az ember mint amennyiér megvette
ajaj..
hát lehet kételkednék abba hogy nem magyarázná meg hogy az tuti xenon
jo ez igy jött most ki amugy meg nem igazán érdekel a véleményed fater ÉN MÁR RÁJÖTTEM HOGY TE EGY OLYAN EMBER VOLTÁL AZ ISKOLÁBAN ÓVODÁBAN AKIT EGYFOLYTÁBAN KIRÖHÖGTEK CIKIZTEK ÉS EZT VALAMIFÉLE MEGTORLÁS JELLEGGEL MÁS EMBEREKEN VEZETED LE.

nagyon nem vagy szimpatikus ember, itt arcoskodsz mert az a kurva monitor megvéd, és kurvára nem érdekelne hogy 40 akárhány éves vagy, én lehet szájonkentelek volna már. jegyezd meg a fiatalabbaknak is kijár az idősebbtől a tisztelet, ha te ezt nem adod meg akkor mit vársz? te csak kötekedni tudsz csináltass egy cikizzük egymás topikot ott otthon éreznédf magad ostoba

Annyira primitíven tudsz megnyilvánulni, hogy le kell a szintedre ereszkedni hogy megért a kommunikációbol valamit?
Valakinek nincs egy fordulatszám mérő spirál eladó? DT125R-be kéne
hát a xenonér megbax a rendőrbátyja:D ha ilyen kékre színezett szenon hatásút teszel azért nem bánt:) és lehet ledes villogót rá rakni, csak akkor relét is cserélni kell...
természetesen lehet
sziasztok dt -re fel lehet szerelni ledes indexet...vagy xenon lámpát.?
Nekem a javításra 842ezret hoztak ki meg lehet ha kicsit nyugatabbra élnénk nem zavarna anyira hogy egy dugó 40k, megcsináltatnánk faszára, igaz ráköltenénk a dugó cserére 150et de akkor újabb 30k kmig semmi baj. Szerintem.
Nem értem ezt az egészet. Ha normális áron adnák, mondjuk csak +10%al drágábban mint az utángyártott cuccos, mindenki tőlük venné. De így meg ott rohad rajtuk.
Elhiszem, hogy annyiba kerül, csak undorítóan drága...:))
Mikor nekem azt mondták, hogy egy tűszelep 11ezer forint, akkor azt mondtam a srácnak, hogy köszönöm, de annyiért inkább dugják fel a csíkszeműek a seggükbe, azt mondta majd ír egy mail-t a gyárnak, hogy ezt üzenem
egyszer akartam venni egy új váltótengelyt, amin pl. a lánckerék is van. Arra 32.000-et mondtak, így hogy a matrica szett 85 így az még ócó.

De pl. egy első hátsó ráf 200 körül van, olyan 5 millából már össze is lehetne rakni egy patent 80ast.

1.5éve kb beszéltem egy yamahás arcal, akkor azt mondta ,hogy egy r6 ost ami 2-3 millió újonan, kiszámolták és 21 millából lehet összerakni ha mindent drabra megveszel
Kedves Kristóf!

SúLY
UtáNa
EbbeN nem hiszek

Nam basztatás, csak ennél színvonalasabban szoktál írni máskor..
hát figyelj az eredeti gyárinak mindíg is borsos ára volt
olyan a minősége hogy beszarás nagyon precíz és igényes
de ez lényegtelen
UTÁNNA ÉRDEKLŐDTEM ÁLLITOLAG AZ EREDETI GYÁRI MATRICA SZETT 85 EZER FT EBBE MONDJUK NEM HISZEK DE MINDEN ELÉPZELHETŐ!
SZERINTED MEKKORÁT KAMILLÁZTAM AMIKOR EZT MAGHALLOTTAM?:d
tud*
40 ezer egy dugó? akkor az már le is szopni nem? ennyi pénzért ez a minimum
ELADÓ!
eredeti yamaha dugó HANGSÚJOZOM EREDETI (nem for yamaha)
első tulméret minden megvan hozzá csapszeg gyürü zéger

1500 van benne AZÉRT LETT KIVÉVE MERT UGY TETTÉK BE A DUGÓT HOGY NEM FURTÁK MEG A HENGERT ÉS ÉS A VÁLLÁN KOPOGOTT A HENGER DE VALAMI NAGYON PITIÁNERÜL? ENNEK ELLENÉRE KI LETT CSERÉLVE ÉS UJRA LETT DUGOZVA FURVA.

ha valakit érdekel az jelezzen és tegyen ajánlatot a yamaha harmatinál ez a dugó 40000 ft de ennek ellenére nagyon jutányosan vihető TÉNYLEG HIBÁTLAN AZ ÁRU még én is beletenném az enyémbe csak sajna nincs rá lehetőség pedig ha én azt mondom akkor már nagy szóóó:D
neked is és obbants le
azzal mindneki küzd..rohadna meg svájcia
jócaka meg nyasgem
van futó....azzal nem lesz gond...ezéé' is hajlok erre a dologra..
futót vegyél az ignácnak, aztán irány székelyfőd