Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem jó az univerzális mert nincs nagyon helyem közérakni,meg nem férnék hozzá,hogy elzárjam...:)
Hali,úgy szivárog le gondolom én,hogy ha a csap nyitva van akkor a karbi tűszelepének kell felfogni a benyát,de előfordulhat,hogy nem zár le rendesen(ki van kopva).Szívó szelep nyitva és már folyik is a dugóra,gondolom a gyűrűk mellett azért szép lassan le tud szivárogni a blokkba.
Tény, hogy ez marha drága, de csak példának mutattam, múltkor láttam valamelyik boltban hasonlót 800Ft-ért.
Cöhh, trakesz, ahhoz nem értek:)
4 hengeres 4T
Az a következő érdekes kérdés, hogy miképpen "szivárog le a blokkba"
Azt még érteném, ha karter megtlik, de ha szimmeringes, akkor azt ki kellene cserélni...
Bocs, hogy ilyen eget rengető megoldásokat javaslok, de vegyél egy motorosboltban egy benzincsőbe illeszthető benzincsapot. Olyan csap, aminek mindkét felére benzincsőt lehet tenni.... új tank ezért... jah hogyne
Kösz, Erik, de szerintem ne gerjesszünk, háborút,én hibáztam alapvetően.
Vannak emberek, akik nem tűrnek semmilyen kritikát, még a jobbító,segítő szándékút sem.

Az iylenek rendszerint az intellektuális konfliktusaikat (vita) "pofánbaszlak köcsög" módon szeretik elintézni.

Én viszont, hiszek abban, hogy MAgyarok vagyunk, egy különleges, nehéz nyelvet beszélünk-írunk sokan rászorulunk arra-én is- hogy valaki kijavítsa a hibáinkat.
Ez is egy mikroközösség, és inkább itt szóljon valaki érte, hiszen egymás között vagyunk mi motorosok.
Inkább itt, inkább így, mint ahogy én jártam, amikor egy életre megtanultam, hogy a muszáj nem LY.
Egy csajnak írtam levelet, visszaküldte kijavítva.

De mondom, van aki ezt nem tűri, nem viseli el még egy mikroközösségben sem, én vagyok a hibás, mert egy viszonylag új embernek nem mindíg lehet iylesmit irkálni.
Pedig én azért még jobban bántanék mert te azzal a kékes fos izzóval nem látsz jobban. Viszont a szembejövőt megvakítod.
Ide jöttél 2 hete sem nem ismered a fórumot aztán most még ugatsz is. Látod ez az amikor nem ismered az embereket csak jártatod a pofád.
Nincs.
Teljesen félreértetted a szándékom, de természetesen jogod van elküldeni a picsába, nem te vagy az első, és vélhetően az utolsó sem.

Ez sokkal egyszerűbb mint jobban figyelni.
"kedves Kristóf" volt a megszólítás, és odaírtam, hogy nem basztatás, és szerinted én vagyok sérült.

CSak olyan emberekre írok rá ilyesmit, akikre úgy vélem érdemes.
Érdemtelen emberekre rendszerint nem vesztegetem az időmet.
Asszem most tévedtem.
na fel tudsz nekem hajtani valahonnan szólhatsz:)
erdély na irni se tudok mááár
jó arra egy gianelli is, vagy hasonlóó
még szeretnék egy teljes sport rendszert volt is a Gróf Lacinál
DEP rendszer de erélybe vitték el 35 ért azt hittem lekaparom az arcomról a bőrt
köszönöm szépen:9 de még egy kéd dolgom lesz vele
nincsen sajnos, pedig jólenne, mert ami nekem van fent a motoron az el van már repedve amúúgy gyönyörű állapotban van a DT-d...gratula hozzá
Jacek amugy nincs elfekvőben fekete első sárvédőd? megfizetem:)
nem szeretnék senkivel sem rosszba lenni de figyeljünk már oda egymásra a kurvaéletbe :)
belém még nem kötött, de biztos így van
bocs hogy ilyen kemény voltam de ezt tényleg nem kéne ám, nagyon idegesítő egy idő után
rendszeresen beleköt mindenkibe semmi nem jó mindenre megjegyzéseket tesz! most ennyi erővel én is irhatnám hogy azt a szót külön kell irni van az ly nem j