Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha lenne stroboszkópom megnézném énis... Lehet csinálok majd egy power nyitásos videót. Nekem 6000nél mozdul meg és 7-7,5nél pedig nyitva van.
kíváncsi vagyok az eredményre, várom a videót
Majd meglátjuk mit tehetek, először érjen ide a CDI.
Azt is generáloznom kell, mert állítólag levágták róla a csatlakozósarukat.
Lehet nem is jó.
Állítólag bontott motorról van.
Üdv.
Az alaplapot nem tudod elforgatni:
Mert:
-Hiába fordítod el, a jeladót csak egy helyre tudod felfogatni, van számára egy kis "öböl" kialakítva a blokköntvényben.
-Nem is tudod elrakni, mert 3 csavar ami felfogja, egyben összefogja a blokk sonkákat is.

Ezen már Én is gondolkodtam.
Jó lenne felvenni mondjuk 500 fordulatonként a powernyitást is.
gyün valaki holnap mami nyíltnapra?
a 80lc2-höz nem találtam ilyen gyulagrafikont, azon agyalok ,hogy egy ilyen fokolótárcsa szerű micsodát kéne alkotni a lendkerék köré felfogatva. Bejelölni az fhp-től 5 fokonként és a minden 1000 fordulatnál megvillogtatni ,hogy mi zajlik. én igazából nem akarok rajta sem tuningolni sem változtatni csak érdekes lehet. Mostanság eléggé ráérek iylenekre ,lehet alkotok egy ilyet
nyugodtan tehetsz bele 1:50 est is, csak az is rendkívül fontos ,hogy a karburátor jól be legyen állítva!
Az faja, ha már autóablaknál tartunk egy kis off erre a témára. Multkor jövök haza Szolnokról, olyan szemebe szél volt ,hogy a ezres stiftem már 90 nél nem vitte az 5. et , oké 4. nagygáz. Majd úgy fordult az út ,hogy enyhén jobbról jött a szél nem pont szemből, és sztem olyan vákuum lett az ablakom melett ,hogy picit letekertem és kirántotta az ablakot a vezető sínből és az ablak így libegett kifelé, de se le se föl. Meg kellett állni és visszatenni a helyére
Gyújtás alaplap forgatással érdemes próbálkozni Apuci?Tudom te a lendkereket forgattad el...Ha esetleg kipróbáltad,hogy úgy mit mutat a motor,akkor légyszíves szólj.(Feleslegesen nem akarom megfúrkálni az alaplapot)
lehet már el van kopva a hengered, lehet nem jó a karbi beállításod, lehet egy jó gyertya se ártana :) 1:40elég bőven
Sziasztok van 1 yamaha dt 50mx típusú motorom milyen keverési arányban keverjem a benzint az olajjal 1:40-es elég? Mi lehet a probléma h a motor nem akar felpörögni 4.ben?
enyém eladó, csak még darabokban van
Kollégám keres rendszámos DT-t, de anélkül is(bár mindenképp rendszámozni akarja) de papírok kellenének hozzá, ha van valakinek eladó keressen meg, adatlap.
Üdv mindenkinek.
Sajna dolgos napom volt, mentem egész nap, nem bírtam leülni a gép elé.
Egész nap fát szállítottam, jön a hideg, a népek berezeltek......

Meg a reggelt is úgy indítottam, hogy le akartam húzni a Honda ablakát, ami befeszült, majd pattant egyet, s a rögzítő műanyagot eltörve, az ablak egy hirtelen mozdulattal befordult az ajtópanelba..........
Úgyhogy meló után faragtam egy ilyen műanyagot, és rábarkácsoltam az ablaküveg aljára.
A gyárija sikaflexxel volt felragacsolva.........
Úgyhogy szép napom volt.

A pover tényleg folyamatosan nyit, viszont inkább 6000 körül érezhető hirtelen rántás.
Én is úgy gondoltam, hogy a pover állítólag a TZR-eken később nyit, és valszeg 6 körül ezért ad nagyobb előgyulát, nyitásig.
Elvileg, Cosmo küld nekem TZR elektronikát ami nem fojtott.
Talán holnapután ideér, s akkor bele tudom építeni.
Csinálok róla vidit, a strobival jól látható lesz az előgyula.
Kinek hányszor húz be s miért?.........
Tökéletes!
Kössz
Sziasztok! Vettem nemrég egy 125-ös dt r típust. Mi a tapasztalatotok a dt-kről? Előnyei, hátrányai, hibái?
Üdv.
a fehéret nemsokára mondom, remélem érthető amit rajzoltam
A lábtartókat két oldalt 1-1 csavar/csap rögzíti, na annak a két csavarnak a távolsága
lábtartókat hogyan érted? csinálok képet és paintel összefirkálom neked bocs csak aludtam aztán nem vagyok képbe
Semmi baj
Igen amit írtál motortartóknak a hossza meg a szélessége
plussz a lábtartók felfogatási pontjai közötti távolság.
jajj bocs elfelejtettem na tehát melyik méretek kellenek ?
két ponton van a blokk rögzítve 1x azzal a tengellyel amelyik tartja a hátsó villát és elöl egy másikkal. Ezeknek kell a szélessége meg a távolsága? meg a hengerfej is fel van fogatva, az is érdekel?
Jó,tényleg így korrekt....de amúgy kb 1700Ft az egész ország területén..20kg ig....20kg-felett drágább...
nem kell semmit, szerintem úgy korrekt. az enyémnek úgyis több lesz a postaköltsége...
Még azt szeretném kérdezni,hogy amit küldesz azért nekem kell fizetni?Vagy úgy csináljuk hogy mindenki a sajátját postaköltségét fizeti....