Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A TZR-t, majd 30 fokik lehúzza az előgyulát, és fordulaton is belehúz.
1. kép DTR
2.kép TZR
Előgyújtásgörbe
részleteznéd nekem ? első képen azt mutatja hogy a cdi menyit befolyásol ?
üdv!Yamaha Dt 80-as LcII -eshez nem tudtok töltő/világító tekercset véletlen?válaszokat köszönöm.
Ez lemaradt....nem tudja a bitképet.
Át kellett J-peg-re.
na és mit ?
Néd mán mit tanátam............
Mitől 27 lovas a TZR?
nemtudtok shwalbet eladót? jó olcsón kéne, a lényeg hogy a bódéja legyen ép meg a futómű
Tegnap válaszoltam de ezek szerint benyelte a sportmotor a hátsó himbarendszerben különbözik és az első tárcsafékben. Valamint a vezérlése is más lehet kicsit. De még nem jöttem rá miben.
Sziasztok
a következők érdekelnének Yamaha Dt 80-ashoz (Lc1)

-ülés alatti idomok
-első sárvédő
-műszerfal
-kormányzár
-fejidom

Ha esteleg van valakinek,megköszönném ha jelezné.
~53.000 ,én 30.000 el vettem, már akkor is igen kopott volt, csak mostanra alakult úgy hogy lecseréltem. Ma raktam fel az "újat" ,kíváncsi leszek.
amíg nem vágja el az ujjadat bőven jó és menyi km van a motorba, vagyis menyi km után kopott így el ?
Nekem ugye már 1mm volt ,na azt már illett cserélni, de az a 3.5 még patent!
viccelsz, az még akkor fullos. Ennek az agy környékén van 3.5 körül a vatgasága ahol nem kopik!
Tel számod elküldhetnéd..és felhivnálak hogy egyeztessünk...
Az lesz, csak nem jutottam még el az esztergályos haverhoz
igen igen ahogy megegyeztünk:)
Elküldöm a gmail-odra a címem....
Szia,akkor a 4db indexet a csomitartót és a dobozt is küldöd,cserébe az arrow dobért?Megnézted a vidit?
trabija nincs valakinek eladó? Tolna megye, és Bonyhád környékén ha már enyire pörög az élet én is kérdezősködök :P
láttam:) mondjad hova kell postázni és még jövőhéten ott is lesz a cuccos
sík köszörülés?
Hát az sajnos elég karcsú. Nekem 3,5 csak kicsit bordás. Így akkor marad. Azért köszönöm hogy megnézted
De lehet hogy az lessz.....felújítom aztán piac...
Nem akarok zsákba macskát,ezért jobb lenne személyesen amúgy meg nem fontos eladjam....Nem kenyérre kell a pénz...