Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én motoromon is van olyan, én se tudom mi lehet az pontossan csak egy üres doboz ami a lészűrőházat összekapcsoló gumihoz van közbeiktatva.Van egy másik hasonló doboz is az pedig a szívócsonk felett,arra az írj a a használati útmutató h a yamaha indukciós rendszere,azt írja ha ez a légkamra sérűl csökken a motor teljesítménye,de pl más dt-ken nem is látok ilyeneket csak a ujjabb ,2000 utáni modelleken.
Hello!yamaha dt 50 r-hez kelle nekem km spirál vagyis nem spirál mert digitális és ahoz kellene amitől mér 2004-es motor
http://p2m.mbike.com/000/002/8...


olyan e mint annak ottan a benzin csak mögött
na látom nem csak nekem van jó kedvem ú

nemtudom leírni mindjárt csinálok paintel egy életszerű képet
Mi a faszom megy bele, hova csatlakozik, külön áll a szűrőtől vagy mi?
Vágjá belé bicskát, oszt mondd milyen színű a lé ami kifolyik..........
de kettő ? ami a kép jobb oldalán látszik arra gondolok én, nem ami a karbi meg a membrány között van. Na vattafák mi az a henger ott nekem ?
yeis
de arra ám nincs jobb képem róla annyi az egész kis pöcsökével be van dugva abba a rácsos műanyagba csak hogy szakmai nyelvet alkalmazzak
A karbi mögötti fekete szarra gondolsz, amiből pont nemlátni semmit?
Dt125R-hez van kiváló kuplung lamella készletem..4500ért!A képen látható kosár sérült,ebben voltak a lamellák....
12ezer .ahogy néztem ilyen árakon mennek...
A héten teszek fel képet róla,de csak esti órákban 6órától vagyok gépnél..érdekel a csere....Képet küldj légyszi..
A vákumtartájra vagy mi fenére gondolsz? Amibe bemegy a benye azt pihen egyet mielőtt a hengerbe érne?
HA a karbi előtt nem volna "henger" nem menne a motrod:)
Fotózd már le bakker!
Ami nincs azt nem tudom elképzelni mi lehet.....
neked sincs a karbi előtt olyan hengerecske :\

mire lehet jó vagy miért rossz hogy nekem van olyan henger a karbi előtt?
Szedd ki, és nézd meg.
Mielőtt veszel.....
de végül hanyas kell bele nem tudod?
én úgy tudtam h gyárilag acél van benne:SS és úgy hallottam h a karbon lap dob rajta valamit
Még 2 képem van 125ösről, de itt is tudod nézegetni: http://www.motorcyclespecs.co....
Az adatok nem mindenhol jók, pl az LC2 nem 18le hanem 22, R-esre írnak 26-ot is...
Szerintem alapból műanyag van benne, ami nem bántja a hengert.
Magyar dugattyú kerül bele, ez most derült ki (Sajtos féle).
Épp most beszéltem emzolival telefonon, egy maratonit....
Ő homályosított fel.
Szerinte utcai motorba első osztályú választás.
Még nincs meg a generál, most van a gépműhelyesnél a hengerem.
Elvileg jövő hét Hétfőre kerül haza.
Mogyoródon veszem a h.f. tömítést, egyik fele lemez, a másik klingerit vagy mi.....
1mm-es megy bele, amit 0,75-re lehet behúzni.
Röviden ennyi.
DT125R-hez milyen méretű membránlap kell? Szeretnék bele karbon membránlapot, csak nem tudom milyen méretű kell. És kb hány motorra elég egy 110mmx110mm-es lap?