Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol tudok venni,eredeti fehér kézvédőt(használt is jó) ,és km spirált? dt125R-hez.
Dt125r Tulajok!A power motorom jó,de mégsem pörög ki,főleg még 1be sem:( Az akksim is szarakszik lehet hogy az a baja? Vagy lehet hogy furatni kéne?A powert be lehet állítani?
Miért? JT márkájú, nem értek hozzá, de azt írják ott a nagyvas oldalon, hogy egyik legnagyobb gyártó cég. Gyengék a termékei?
Sziasztok.

Ha esetleg érdekel valakit Eladó egy teljesen hibátlan 18-as felni és elsőagy.
A felni nincs repedve, hajolva, felütve.
Az agyba új csapágyak vannak + adok hozzá dt-hez való féknyereg távtartót.
a 950 forintos lánckereked nem sok mindenre lesz elég...
2T bazze..forgatni kell mint a barooom
Vissza kell tenni egyet, lépésben meg nem kell menni, arra háromkerekü bicigli való:)
Szia,
dobnál 1 képet róla, csak hogy láthassan a kicsikét! Belefér 1 borítékba, ha ok a dolog, egyeztessünk címet és fizetési módot.
köszi,
üdv, Robi
Jah meg ma sikerült elösször a 3 hónap alatt felforralnom szegénykét...
Ugye ez KTM LC2 125 és nincsen rajta kiegyenlítő tartály.. és kinyomja mindig a felesleget... aztán 1 motorzás után elfogy vagy 3 deci a hűtőböl... Valami tartályt kéne rá varázsolnom...
Persze nem illik... de az se jó ha a kuplungot csusztatom... :DD
na ezt nem is tudtam :)
Nem.
Kis fordulaton nagy tehelés mellett igen nagy erők terhelik az egész motort, amit hallanál is, ha a víztér nem hangszigetelne
? mármint nincs hűtés? szerencsére nem szoktam endurózni se, sőőőt alacsony fordulaton se megyek vele csak ha birkákat kell kikerülni vagy kisgyerek meg hasonlók, én úgyérzem hogy az a 7500-8500 körüli fordulat tetszik neki

B.U.É.K
Nem illik iylen alacsony fordulaton nyektetni.

Ha levegős lenne, hallanád is a surlódás növekedését.
van egy jó állapotú ha kell.

Valakinek van otthon jó állapotú, 15 fog számú DT80LC2 lánckereke? 500 Ft+postát adnék érte, ha netán nem akad akkor se baj, rendelek újonnan 950-ért, csak hátha valakinek épp felesleges....
Köszi!
üdv. Robi
remélem a te dt is 2 ütemű ?
2-3 ezres fordulaton 2-be lehet vele simán menni, szinte alapjáraton pötyörgök vele, ha van emelkedő akkor is ilyen 4ezerig kell max, ha tájat nézek :)
DT125R tulajok. Aki használja endurozásra.. annak milyen kis fordulaton? Mennyi erő van benne? Mert nekem kis fordulaton nagyon szar alig van benne erő. De ha már pörög egy picit akkor jó.
Lehet, viszont hogy jó olcsó, az meg biztos:)
Sziasztok!
Beszéltem egy motorszerelővel, és azt mondta, a 80-as KX hajtókar szettje egy az egyben ugyanaz mint a dt 80 lc2-é, ők is olyannak szokták felújítani. Erről tud valaki valamit?
Hello all! Ha tud valaki DT bontót fejér megyében vagy a közelben akkor az legyen szíves írjon! De az is jó nem kimondott bontó hanem csak egy motor amiről bizonyos alkatrészek eladók Elöre is kösszi mindenkinek!
Az lehet :) Az a szomorú helyzet, hogyha 6-ra kéred, akkor úgyis lesz benne 4-5 meg 7-8 is :D Magyarország, én így szeretlek!
6századdal illesztenek gyárilag csak hogy okoskodjak ha már mást nemtudok