Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végre, hogy megvagy! Amit beszéltünk gyári dob, azért mennyit kérsz?
ha nincs rajta, roszabbul megy?
Van az olajpumpán egy kis kifele néző ,gyárilag "kereszt csavarhúzós" kis csavar amivel tudod a pumpát légteleníteni. Ha ez megvan akkor már csak a pumpa-szívócsonk közti szakasz üres. Ha teszel a benzinhez olajat az első indításkor akkor nem lesz gond. Amúgy is olajozva illik összerakni ,tehát lesz kenéssse.
csá vegyél föl msn re! fent vagyok este mindig!
üres biztos hogy változik, megszívja magát levegővel
30ml-t.
Sziasztok, most fogom furatni a dt-met, az lenne a kérdésem hogy ha megfurják és összerakom, akkor az olajpompát egy kicsit ba*****ni kellesz h felvegye az olajat és adagolja, ez nem is gond, mert 10 perc alatt megvan. Csakhogy ameddig én ezt csinálni fogom a motornak járnia kell, és addig pedig öntök a benzinhez olajat h frissen furt hengernek, uj dugattyunak legyen kenés mert különben besül... Na de a kérdés az hogy mennyi olajat öntsek 1 liter benzinhez? Előre is köszönöm!
vagy szedd le és nézd meg h változik-e valami
azé csak szedd mán szét ha szét lehet azt nézd meg mi van benne
A-a, nincs alul semmi lyuk :S csak egy sima kis hengere szerűség :)
hali!képet tudnál mutatni róla?
Jaaa az? Véletlenül nem lehet feltölteni olajjal, hogy a láncnak adagoljon?
Én egyszerű papírbótba vettem ilyet egy négyzetméter vót 500ft miskócon
Hát én kivételes vagyok
és akkos hogy van az hogy neki van, nekünk meg nincs?
ilyennel ne is viccelődj... ez komoly dolog minap pont nézegettem a motort és leszakadt a szelep (motorom már 1 hónapja szerelőnél van)

Apuci, az a baj hogy ha lerugom akkor benzint kezd termelni, és nem akarok kibszúrni a kormánnyal hogy csak 400 forintért adjam a benzint
na az, csak ha elromlik belazítja a vezérműláncot, és akkor ajjaj. akkor az szokott lenni ,hogy elkezd beleverni a 5. henger szeleprugója a segédvázba és elkezdenek repedni a hegesztések. elég gáz ügy, szóval nem jó vicc
Nah kerestem DTX manualt.
Ott sem tér ki rá konkrétan, pedig rajzolja.......pfff.

Szerintem egy határozott mozdulattal lerúghatod.......
óóó már teljesen értem szóval ez egy lineáris folytás amit ugy tudok kiiktatni ha megfordítom a szelepszárak polarításást hát ez teljesen világos így már tehát mi a lófütyi ez?
valakit nem érdkel sm szet?
bremba 3 ágú felni!
kompleten gumival tárcsával meg mindel együtt 20e!
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Amúgy ezt csinálja a YEIS. :
na , veled is csak többen vagyunk...

Az ott a ,első hengerszett víaazhúzószimering, hogyishívjákának a cucca. Tudod ott van az a bigyó ami meghónolja a fónit, és úgy megy be az olaj vinklibe , hogy az elektromos sibedá is működjön. Szóval magyarul az.

Halihó Apuka Figyu má'..honnan vetted a fóliát? Már voltam sok helyen..hülyének néznek mindenhol, mert, hogy nincs ilyen
Jól mutat a gépes!, Majd péntek esti gurulásokkkor szab vele villogni
na ezaz 2000 előttieken mért nincs és az az utániakon mért van ?