Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én szeretnék csak az anyagiak
Nem hasonló de nem ilyen a felfogatása.
Ha összejön a pénzem én megyek.
Közületek valaki jövőre szeretne Mamiba jelentkezni?
DTR-ben nem ilyen a foncsor?
http://www.kepesmotor.hu/lampa...
Kár hogy nyócvanasba nincs valami normális dugó. mondjuk én a for yamahával tökéletesen megvagyok elégedve
Pfúúú konkrétan én nem néztem, csak inkább a minőségbeli különbség érdekelt.
Lehet nem is azé volt, a menyecske mondta, talán cimconyé.
Bár amit For Yamahát kézbefogtam, annak is a dobozára 59mm-es méret volt írva, (mondom ez nem akkora) megmértük és csak 49mm volt....:))
Úgyhogy a lánykára rá kell nézni néha.....:))
Bár már nem is igazán lányka.....
Meteor simsonhoz?

Mekkoráűk voltak?
Nekem az előző motoromban For Yamaha dugó volt,én raktam össze fúratás után,szerintem a hónolás volt durva,mert 2-3 ezer km után lógott a hengerben a szoknyája és picit csattogó hangja is lett alapjáraton emiatt.A mostani gépembe is for yamahat raktam,de nem volt fúratva...kényszermegoldás volt mert másnap ment vizsgára olajzás meg elment és széttörtek a gyűrűk.Mikor össze raktam már akkor lógott a hengerben az új dugó,azóta 2500-at ment,erőben nincs hiány,de rendesen meg akarom csinálni.Valaki itt írta,hogy neki a For yamaha 8000-et ment és akkor cserélt egyéb cuccokat a gépben és emiatt már dugót is cserlélt és meg is fúratta.
Nagyjából lemértem a fékutamat, kb 40m alatt álltam meg. Na mindegy is, sztem egy nagy HD csoperrel DT 80 vagy 100-al sem lehetne felvenni a versenyt gyorsulásban még 60-ig sem.
Akkor szerintem veszek Meteort faszán bejáratom aztán kiderül mit bír meg hogy válik be :)
Köszönöm a segítséget.
Ezzel én is így vagyok! Játék után vhogy szétszalad a ménes!
Nekem rx 80-ban van meteor, tökéletes! Viszont a hozzá adott csapszeg kuka volt! A felülete lerágódott 200 km alatt! nézett is a szerelő amikor szétszedte! Úgyhogy a régi vertex csapszeg + új tűgörgö és patent már!
Ej még mindig?
Ezek a fránya tudatmódosító szerek.....

Ünnepek alatt gondoltam egy kis retro a gépen.
Fellöktem a Need for Speed Carbont.
Hú csak enni, meg tojni álltam fel szinte....

Mentünk anyósékhoz, beültem a Hondába.
Mondom mi lett ezzel......defosul megy.
nem Te voltál a butus, csak hát ha 5méterrel hamarabb fékezett akkor már alapból másik szám jön ki. Rosszak voltak az adatok GI meg nem igazán ért az ilyenekhez
Üdv.
Az enyémet is pont most generálozom.
Épp ma voltam a boltban, hogy leadjam a megrendelést.
2 félét hozott a menyecskének a nagyker lista, de nem látta a minőséget, megnevezést, csak az árakat.
6500.-, és 13000.-
Gondolom a 6500.- as a For Yamaha, a 13000-es a Meteor lehet.
Hétfőn nyit a nagyker, majd onnan felhív, hogy melyik márka...
Volt neki a polcon meteor dugó Simsonhoz, a minősége, kidolgozása, és anyaga is 1000X jobb a For Yamahánál, szerintem vetekszik a Proxéval.
próbáld ezt ki havazásba és töksötétbe refivel valami elhagyatott úton ahol nincs semmi világítás
Én vertexet raktam haveréba de neki volt rá pénze gond nélkül..
és ez az árkülömbség elgondolkodtató hogy megérné-e
Köszönöm a válaszokat
De szívesen meghallgatom még mások tapasztalatait is
A meteor úgy 25% kal olcsóbb a máik kettőnél de teljesen hazsnálható.
prox wössnerről még csak jót hallottam
köszi
Üdv.

Az lenne a kérdésem hogy valaki használt/használ 125-ös dt-be meteor dugattyút? mi a véleményetek róla? hogy bírja a strapát.
Vagy inkább prox/wetex vagy wössner?
Hát én nemtom a tieitek hogy gyursulnak, de én amikor ilyen kellemes nyári estéken gurulászok és csillagos az ég, minden nehezebb csuklós elindulásnál ilyen csíkokat látok az égen, úgy mint a Han Solo capt. , meg a Chewbacca amikor odalépnek a vasnak.


Ma lemérem a féktávot méterben. üdv. Robi
Én nem akarok vitatkozni. Legyen igazatok! Azé nem kell kiforgatni.Nem nem azon van a hangsúly hogy nem értem. Az általános iskolától az egyetemig 3 szor átrágtam és megtanultam görbe alatti területből is kiszámolni. Én Elhiszem, hogy így igazatok van és így kell csinálni. Csak erre a lehetőségre egy megoldást kínáltam, ha egy józan paraszt ember két motor gyorsulását akarja kiszámolni, hogy mondjuk egyik póznától a másikig mennyire gyorsult fel. Gyerekkomban így csináltam.azt nem számítottam bele, hogy ilynekkel jösztök, hogy ha az egyik ember út közbe megál 75km/h-nál és 10 méter után bandukol még 170m-t . Ha már gyosulásról beszélünk és nem egyenes vonalau egyenletes mozgásról. Nem egy 50-est kell összehasonlítani egy 600-assal. De én voltam bal*asz, hogy ilyen beromságra írtam is valamit.