Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dt125r,arrow dob 13000.-
tegnap délután motoroztam....este haverral elmentünk kocsikázni....vízszintesen esett a hó.....aztán lefagyott... kicsit forgattuk a passat-ot... most per pillanat be van borulva elég durván hó közeleg mert már szállingózott
Ez országúti, nem slick. Meg látszik, hogy egy helyben volt 360-ban pörgetve sűrűn amúgyis.
mert?
anyi pénzért mit vársz? ujonan 30 e slik
amugymeg én szoktam nélha hazsnálnio és nagyon jól tapad!
Mindjárt kiszaladok, aztán rámérek a sajátomra. Azt tudom, hogy elég szar állapotban van. A tiédnek sima a felülete?
lehet basszus igazad vaaaaaaaaaan kell vegyek egy tárcsát előre de nem ma
Áhhh dobd ki, szerintem kéne venned egy jobbat, és mint ha én éppen tudnék egyet....


~3.8 mm

4 mm a gyári vastagság.

Ott van a hírdetéseimben, igen 125 R
125R? Milyen vastag?
nekem még elég jó a tárcsám 1mm kopása van kb
Budapest, enyghén felhős - szeles, de a hajam még mindíg tart.


Mert megérdemlem

Neked nem kell egy világbajnok első féktrácsa?
most értem haza, valami brutális ami itt van, este pulcsiba mászkáltunk 1körül meg 2kapátba fagytam meg. most jöttem haza aztán felhő sehol és vízszintesen esik a hó, bejöttem leültem és most vakít a nap. Brutális
üdv
van egy eladó dt 125 (TZR 125 ) hengerem gyári vasperselyes fúrni kell és dugózni ez kb 16 ft tkrj dugóval
eladó 7000ft ért igény szerint megfúrva új dugóval kb 30000 ajándék powertengellyel
valamint van 2db gyújtásom is (álló és forgórésszel) 13000 per db

30 512 9874
Ja, hát sorry, de ezért pénzt nem adnék, max eltüzelni jó.
Eleve nem slick.. na jó néhol slickre van kopva :D
Azt hittem egy komoly hirdetés...
Személyes gratulációm annak aki ezért pénzt ad...
igy néz ki!
Köszi.
Várom
Jó napot forumozok...
Olyan kérdésem lenne hogy yamaha dt 80 lc1 és lc2 között mi a külünbség az idomok meg müszerfal pl megegyeznek stb?
A válaszotok nagyon fontos lenne mivel éppen egy dt is felujitás allat van...
A segítségeteket elöre is köszönöm..
Sziasztok lenne egy kérdésem,van egy 89-es yamaha dt LC 125-öm és elveszett az ülés alatt lévő olaj keverék tartáj kupakja:Hol lehet ilyet beszerezni csak a kupakot?
A slick érdekelne ha nem kopott, de lemaradt a kép.
felvettelek skypra.
az is 1 megoldás
megfordítom a felnit h jobboldalt legyen a lánckerék
nekem mindegy ki veszi meg de amigy csak a dt-re jó!
az aprilia jobbrol hajt a yamaha pedig balrol!
na még ezen is gondolkodom lehet h az rx-re kellet volna de lehet h dt-be nem tom meg mondom h elbizonytalanítot az az illető
rx-re kelne? vagy dt-re?