Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt sajnos nagyon nehezen:( ugyanis minden évjáratból vannak gyárilag jobban és kevésbé folytottak...talán az adhat egy kis kiindulási alapot ha tudod az alvázszám első 4 karakterét(avagy a modell számot ami az adattáblán is rajta van mint pl. 3ME...)
Köszönöm a hozzászólásokat. Khairon, a többi évjáratról is vannak ilyen képek 1989- felfele 1999-ig? Vagy hol lehet ezeket megtalálni a neten?
Néztem már egy pár ilyet hirdetésben, de egyik évjárat sem volt valós, általában 4-10 évig fiatalítottak a valós évjáraton. Sajna nem tudom mindegyik évjáratnak hogyan is kellene kinéznie. Azt honnan lehet tudni, hogy mondjuk a 22 lóerős modellel van -e dolgom.
13-22 lóerő közt vannak
Apuci milyen tömítést használtál a hengerhez és a hengerfejhez?
Milyen dugó került bele a végén?
Hogy muzsikál a gép?
30Le semmiképp sem, a legerősebb is 24-26Le...de az elég ritka. amelyik folytott az 12-15lovas
Sziasztok.
DT 125 hány lóerős?
Katalógusokban illetve különböző net-es oldalakon 15LE van megadva, hírdetésekben 20-30 LE-ig látok megadott értékeket.
Melyik a valós?
Üdv....
Egy telefont azért elengedhettél volna....
Nem baj, lefoglaltam magam.
Csak örültem volna, ha ki tudom próbálni, még a nyers motor előtt.
Generál után nem igazán akarom forgatni 6-7000 fölé...
sex76@freemail.hu
Hello!
Engem is érdekelne a kipufogó,mennyit kérnél érte ?
Csináltunk hatos váltót cimconyba, láttad?
(fotóknál)
Nagyon szívesen! Ha tudok, segítek!
szia, légyszí adj egy email címet, és arra elküldöm a képeket, nem felejtettelek el csak gondok voltak, bocsi mégegyszer.
@Athlonator Hétvégén szétszedtem a motort és meg nézegettem a dolgokat rajta. Itt van a galéria a képekről. Ami nincs rajta az a fesz.szabályzó(3BN), a kis kiegeynlítő gáztartály(3ET) de gondolom ezek lényegtelenek...ja meg a kipu száma azt nem néztem. viszont a CDI-n nem találtam semmilyen jelzést! csak egy yamaha embléma volt a tetején. a képen látszódik milye kábelelek/csatlakozások jönnek ki belőle...
ha van valakinek fölös kuplung meg fék karja az írjon már ide :)
az arrow kipuról tudnál képet rakni? nekem történetesen van feleslegbe egy pár index és egy csomagtartó (túradoboz is van hozzá)
milyen 50-es blokk mehet 1 80-as LcII vázba?
Köszi Ajax.
Szia!

Már ma is jöhetsz érte.
Becipeltem egészben.
Szia.
Érdeklődni szeretnék, hogy a race Simsonodon milyen gyújtás van, mekkora az előgyulád, és hogy ad -e neki plussz előgyulát, alsó tartományban?
Válaszod előre is köszönöm.

Konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy meddig mehetek el előgyulában, míg nem lép fel kopogásos égés, illetve elhabosodás.
Sziasztok!
DT 80 II LC 100ccm hengerrel. Karbi beállításban tudtok segíteni? Ezt a karbit nem ismerem.
nálunk csak műszakiztatnak meg autószerelő, de pözső tehát nem autó :D
Nálunk csak autóreszellő, ótóelektronikás, motorszerelő, műszakiztató és mérőállomás meg ilyenek vannak :D
ezét kell olyan suliba járni ahol cnc műhely az egyik épület xD bármit beviszek megcsinálják ugy ahogy én akarom :D órai munka alatt :D
Ha valaki mondjuk az egyik oldalát jobban megnyomja, vagy az nehezebb. Tudjuk, hogy egy gödröt kiszedni sokféleképp lehet.
Mivel eredeti,gyári arrow,én 10et gondoltam érte...A hangjárol annyit,hogy olyan mint 1 cr 125....