Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

maradok a samsungnál.....
csak az lg
Boldog Új évet minden Dt fórumozónak ! kicsit elkéstem, de tegnap nem volt erőm a géphez jönni
Hello keresek yahama dt 125 RE -hez 96 -os kiadásu müszakis vázat ....elöre is köszi.....
Nekem meg acer van sose érdekelt milyen
Nekem ezért van samsung....
Nem msn ezek kinn van a mail címem az adatlapon.
Jó estét.
Van egy Yamaha Dt 80 am és cserélném yamaha dt 125 re akár ráfizetéssel is...
A lényeg hogy működjön kinézet nem számít..
Akinek van valamije az írjon ide leírás a motorról+képek..
és valami élérhetőséget email a legjobb...
msn: sx-sx2011@hotmail.com vegyélfel!
A leo vince különösen simsonra nagyon jó.
nem találkoztam még oylan hengerrel, amivel elfogadható teljesítményt nyújtott volna.
Kb szemre lehet jobbat csinálni.

De nem baj, csak vegyék:)
nem, meg természetesen egy ember nem képes arra mint egy yasuni, leo vince gyár...
a gyárakban nem emberek, hanem istenek dolgoznak, nyilván egy ember, akinek ténylegesen van felkészültsége iylesmire az nem utánozhatja ezt:)
Szia van ha, érdekel írj.
és én vagyok a fasz mert 70ezer helyett kerülne neki 30ba max
Tudod, hogy megy ez.... Két ugyanolyan anyagú, minőségű, megmunkálású, teljesen egyező paraméterű kipufogó közül a monster matricás a jó, mert az plusz 35 lóerő. LCD monitorból is a samsung a menő, nekem csak EIZO nanao van (http://www.eizo.hu/eizo_grafik...), és az sz.a.r.
váááá gecc megkaptam ma is hogy egy olyan kipu ami yasuni másolat vagy akármilyen másolat az szar robeszosok megint bebizonyították hogy csak a nagyok az okosok magyar ember nemért a motorokhoz
DT 80 fordulatszám meghajtó fogaskereket keresek!
Nekem van!
sziasztok én is Boldog DT -s évet kívánok mindenkinek! Üdv W.
Nincs valakinek egy döglött DT hengere?
Nincs rajta a gyárinál nagyobb gumi?
Vagy igen...
5000-ért is meg lehet venni ugyanazt, amit 1500-ért, ezt sose felejtse el senki.
szokott lenni egy ilyen lógós cucc ami belóg a kerék elé a villához, na valami ojat tegyél be és akkor nem tudja megszorítani a sarat ;)
Sziasztok!

Egy szakmai kérdéssel fordulnék hozzátok. Van egy Yamaha DT 50-esem, aminek a hátsó enduró kereke sáros terepen elég gyakran összeszedi a kerék és a váz közé a sarat, és utána sehová sem megy. A hátsó kerék és a váz között 3-4 cm lehet. Mit lehetne csinálni? Egy speckó cross gumi megoldás lenne, vagy másban kezdjek el gondolkodni?

Peti
Üdv urak.
Van 1 pár ELADÓ első emelő szettem.
41mm-es villaszárra kell ráhúzni, és a felső kormánykiflibe fogatni.
Pontosabb infókat később közlök, ha valakit érdekel.
Gyártási áron átadom.
5000.-Huf.
Polírozható!