Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Vettem 1 80-as Dt LcII-est.Az lenne a kérdésem ha 50-es blokkot szeretnék bele rakni az LcII-es vázba milyen blokkot vegyek?Válaszokat köszönöm.
Helló!
Mennyi az ára?
50-es DT-hez hátsó lánckerék eladó,bontatlan állapotban,eredeti csomagolásában.
44-es,9.000 volt újjonan,7.000 Ft-ért eladó postával együtt(a posta 2 ezer)
Szevasztok! Valaki tudna segiteni, hogy a yamaha dt 80 olajpumpálya egyezik-e a 125 ével? esetleg valakinek eladó?
Kösz, carbonos dobot szeretnék én
Ugyan ilyen csak a végén nincs cső,hanem csak a lyuk(gyárilag)..Nekem dt125r-en volt a gyárit levettem és minden alakítás nélkül fel lehet rakni....
milyen Arrow dobod van ? képet tudnál feltenni?
Itta többi. Esetleg aki erre Adony Szabolcs Perkáta fele lakik eljöhetne ha épp ráér.
Szevasztok! Már rég írtam ide. Tegnapi motorozásról teszek pár képet. Csak egyedül a 10 km es túra kicsit uncsi. Bár nemtom mennyi me most szart be a km spirálom. de 10 biztos és az csak a föld út. Meggyógyult a yamahám szerencsére és nagyon megy 130 a vége 2 szer próbáltam. AMugy lassan szoktam menni. De most nagyon jól megy csak csetteg mint 1 diesel auto. De iszonyat jó lett. Viszon ha tudtok 1-2 furásos DT 125 poweres hengert szoljatok lécci. Persze nincs túl sok pézem. Másik komiba megya többi kép. Esetleg ha valakit érdekel van 1 müszakis 350 /472 es CZ jawam és csak porosodik ugyhogy eladó. 1 év műszakival. Még bontatlan blokkal szép állapotban. Ár 80 E
Dt125R-hez keresek:Matrica szettet,,indexeket(gyárit), km spirált-fordulat spirált.csomagtartót........Eladó:Power elektronika motor,kipuff dob,Arrow.,,
szacsomotor
06302692998,
Kukoda Attila
06304906559
Ők bontanak rx50-et és más am blokkos motort!
486ml/szár EZ TUTI :)
Fent vagyok MSN-en
Persze , hogy kell! msn ,skype?
ja és ha kell ritka gyorsan le szaladok az emeletről a détté régi láncával aminek a két vége össze van hegsztve és itt lóg az ajtó mellett. És az nem kérdez...
jaja, az biztos, ezért nálam amikor nappal kicsit itthagyom a gépet a ház előtt /kis panel lakótelep/ akkor ilyen Ifák elejéről ismerős két végén hurkos acélsodrony+patkó lakat őrzi a vasat . Az már keményebb dió...
Sziasztok.Kínom a következő: Meghalt a kilóméter spirál meghajtó csigám.Yamaha dt 50,2004-es.AM blokkos.jó még bele az MX,RX 50-es meghajtója is.Ha esetleg valakinek lenne nélkülözhető darabja annak örülnék.Árban megegyezünk.Előre is köszi.
Hengerfej tömítést?
Nekem is ilyenem van! Netről rendeltem.
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Nekem a DT alatt ilyen van. Mondjuk kicsit át kellet szabni. Amúgy nagyon stabil.
Itt van egy galériám róla: link
Látom nagyon a lánc témán vagytok!

A helyzet az, hogy az dísznek van. Illetve a kerékpárokat láncolom össze de ha már ott a motor akkor azt is. A képen látszik egy kerékpár zár is és az már egy centi körüli. Tán még nagyobb is. Azzal kötöm össze a motzort és az egyik biciglit. Van egy tárcsazár még rajta. És van egy riasztó is a garázsban. Ja és a motorban még nincs blokk. Ha így is ellopják akkor pehh.
Én Mogyoródon veszem, 1mm vastag, 0,75-re húzható össze.
Eddig matricáztam az SM-et.
És még sehol sem vagyok......
Ha meg átéri a nagykombináltfogó drótvágó része, akkor egy mozdulat és elcsípve :) Erővágóról nem is beszélve.
Ja, hát ezt kb 1 kombinált fogóval fél perc alatt szétkapom.
Mondjuk ilyen párezer forintos tárcsafékzárat Szűcs Jani spanommal győri egyetem parkolójában tán két csavarhúzóval (megfeszítve) szétkaptuk, tulaj kérte.
hogy érted ,hogy ferdére?

A nyomatékulcsal nagy könyv szerint lehúzott henegrfej is elvetemedhet, bár ha az egyik oldalt széttépik a másikon meg nincs anya az biztos jobban
Csak egy jótanács, az a lánc nagyon halovány, inkább ilyen centis vagy vastagabb acélsodronyt használj!