Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs dugulás. A lemez a Legalján van a tűnek, tehát a legalsó állásban, így a legkevesebbet vagy legtöbbet kapja?
Kipucoltad már a karbidat? Fúvókákat? Egy motor egy északkeleti széltől csakúgy nem fog annyira keveselni, hogy szívatóval megy csak. Ott dugulás van.
Sziasztok.
DT125R, gyépés kérdések.

Hogyan lesz a sűrűbb a keverék, ha a lemez a síbertű tetéjén van, vagy az alján?

És hogyan sűríthető még a keverék?
Van egy sárga kis csavar, az tökig be van tekerve, és még így is csak szivatóval kap eleget a moci... különben fullad

köszi, üdv!
a gyáriról
amijenek kel!
!
elöl 100-110-120
hátra ugyan ezek és még van 1 160-as!
Az arrow ról,?
Üdv.
Lámpával lehetne kimérni, de szerintem nincs.
Tudtommal a rezóval fel lehet húzni, 80 fölé...
A kipufogóról tegyél fel képet és egyezzünk meg, mert már tényleg sürgős!
nekem még 4.-be is leforogta.... de onnantól 10500 a max....
12 valahány volt amit széria simsonnak mértünk pár éve:)

Ráadásul full szétkopott csörgőkígyó, aminek már jártányi ereje nem volt.

Az üresben pörgetés, ha nincsvillanyszabályzás, kb nem jelent semmit
A gianellis lc2 1 2 ben is forog 12ezret
Üresben.. hát úgy egy N-es simson is forog lazán tizet, aminek nagyon max 45 a vége. :)
akkor 20lenne a leges legalja?meg mien széles gumikat tudnál rárakni hátra meg előre?
Nekem igaz lc1 van de nekem az üresbe ilyen 10 ig forog. Haveromnak lc2 gianellivel az üresbe leakasztja az órát.
erik365 a skype én is kíváncsi lennék ha nem gond.
mondj 1 msn-vagy skype címet. :)
Dt-tulajok-szerelők!
Dt125R:hengeremen(Y-1 3mb000) van..Jó rá a tzr Y-2es 3mb000?Addig nem merem megrendelni....Képeket láttam róla de érdekelne hogy a felömlők vagy nyílásai nem e másak.......
Ilyen árakon,vagy picit olcsóbban,SŐT,Amúgy is eladnád az utolsó csavarig mindenét itt a képes motor.hu-n
tudtom szerint nincs benne.... vagyis nekem az órát tulforogja secc-perc alatt...
Szia,
DT80LCII motoron is van ilyen gyújtás letiltás?
Köszönöm,
üdv, Robi
Széles utat!
jozyka84@hotmail.com - msn
Eladó már-már veteránkorú DT-m.
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
üdv!elmesélem persze mondj 1 msn vagy skype címet:)
Heló Mindenki! Eladó CZ jawa 350-em. SAjnos nekem már sokba kerül a fenntartása. Van rajta 1 év műszaki még, jó akksi van benne könnyen indul, új külső gumik. Már 2 motoros találkozón voltam vele. Nagyon megbízható bárhova el mernék vele menni. Esetleg csere érdekel másik motorra. Hát srácok ez lesz a sorsa eladó.
Köszi! Ezt megpróbálom.