Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen.
De én a sima M5-ös menetű fuvikat használom, amiket a simsonokba meg emzékbe faragnak.
Azzal is megy, érezhetően nincs különbség közte.
Viszont ha most kalibrálod be, akkor nyáron sokallni fog.
Meg amúgy is minek akarod karburálni?
Ez nem 4T!
Ha megkapja az optimálisat onnan nem tudsz neki adni többet, mert le fog darálni fent.
Szerintem ha nem vagy tisztába dolgokkal, akkor ne is nyúlj hozzá.
Több kárt okozol mint hasznot.
Szívótorok fűtésére, egyenletes hőmérsékleten tartására tették bele a japperek
küldtem emailt
Hali! Egy kérdés.
Ilyenből a 30 as jó lenne szerinted bele? Meg hány darab kell?
Holnap szétszedem a karbit :D
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Köszi!
Hali
Van egy dt125-ös motorom mikuni tm28-as karbival és azt szeretném meg tudni h mi célt szolgál az a két cső ami a hengerfejtől a karbihoz vezet,én a karbi hűtésére gondolok mert víz van benne és azt bátran lehúzhatom? Légtelenítés vagy ilyesmi szükséges a visszaszerelésnél?
Hali.Adj egy elérhetőséget a merkava01@citromail.hura és ajánlok egy srácot aki csinál neked frankó dobot.Nekem is csinált,fasza és jól néz ki carbonos.Az ára is ott van amiben te gondolkodsz./ 6/ropi/Debrecentől nem messze.További szépeket:-))
Azzalse:)
azért voltál lassú mert Te csak szimszonnal tudsz menni
Attól bezony.

A racingosabb recegéket mint lant is írtam, onnan indítják ameddig a széria dt elforog.
Ahhoz nem kell 2 gyűrű, mert lasú forduatonnem hazsnálják, mert em a közértbe mennek vele.
Nyáron két év kihagyás után(3hónap gipszjakab és társai) mentem egy délutánt a kaloringen egy oylan motorral amiben yz blokk volt.
(af1váz yz blokk)

8000 alatt kb lassult a recege, utána meg oylanvalószinűtlenül gyorsan kifektette a 13 ig mérő fordszámérőt minden sebességben, hogy ha megfeleztük volna a loerőket tuti gyorsabb lettem volna.)

Oylan köröket mentem, hogy 15 ásodperces differenciák voltak. Mindegyk kanyar arról szólt, hogy vagy "bőőőőőő" volt amikor rátettem, vagy ki akart esni alólam.
szóval, azt vagy fordulaton tartod, vagy megáll.
meg kell hegyezni, hogy 8 tól éledjen, és akkor nem lesz baj:)
az egy dolog hgy átmérőre egyezik de a két dugót egymás mellé kéne tenni, hogy csapszeg helyzete meg minden pont ugyan olyan legyen
attól hogy egy gyűrűvel kevesebb van ?
Kurvára nem volna alul erő....
Képzeld a '89 es yz dugó pont 55,94 es méret meg a dt-mé is , szóval passzolna elméletileg .
Túl messze vagy! :(
Igen az nagyon jó bele, én is hallottam hogy lehet vele tuningolni. Meg még Scania turbót is szoktak javasolni, de ahhoz ki kell fúrni a főfúvókát 4es fúróval
Szia,
nálam nem ragadt meg, a nicasil kopott, két lepattanás is van, az egyik a gyűrű felett a tetején, ami nem sokat zavar, alul ki van kopva, de a dugó nem csörgött benne, és ahhoz képest teljesen jól ment úgyis, ahogy a képen látható a dugattyú, az egyik gyűrűből hiányzik kb 2,5 cm. Érdekes, hogy ez a gyűrű nálam nem tört el, így vehettem meg a motort, mert semmilyen teljesítmény csökkenést nem tapasztaltam. Ez a henger 2 új gyűrűvel biztos erősebb lenne mint egy gyári 80-as henger, így nekem ugyanazt tudta, ezeken a videókon látható is, 85 kilós vagyok, az első videón 80-nal megyek kövesúton, az első lánckerék jó nagy, 17-es, így vettem, emiatt a gyorsulása átlagos, de teljes sebességnél is csak 6500-7000-et forgott munkába járás során. Az első videó októberben készült, a második videó dec4-én. Ezzel a hengerrel mentem. Így is használható a henger, de egy perselyezéssel lehetne egy ütős 100-as cucc belőle.
üdv, Robi
http://www.youtube.com/watch?v...
..
http://www.youtube.com/wat
ch?v...
Sziasztok !
Egy elvi kérdés : szerintetek mit szólna a Dt-m ha megajándékoznám egy yz dugóval ? ami ugye 1 gyűrűs . alapméretes a hengerem , most kap új főtengely csapágyat.
hali!
gianelli pufó van a gépen.Nyíregyházától nem messze lakom, errefele max a Tokaji hegy van ami közel van...
A henger ragadt már meg? Vagy használható állapotban van?
Jó hozzá ez a felső tűgörgője:)
Szia,
milyen kipufogód van a gépen, mert látom nem gyári?
Merre laksz? Keresek dombos, hegyes vidéken motorozós társakat, lehetőleg DT-seket akikkel lehetne együtt túrázni egyet.
üdv, Robi
Üdv. Eladó a gépem, ha esetleg tudtok rá valakit megköszönném.
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Valaki nem tudja hogy ez tuti jó-e dt80lc2-höz?
tűgörgő