Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,
Én is motoroztam valamelyik nap a hóban és a száraz kövesúton is.
Boldog Karácsonyt mindenkinek, ez alkalomból csökkentettem az árakat :
- Gianelli rezo rendszer Yamaha dt80LC2 motorra eladó. Frissen festve. 12000,- (Ez végső ár, 1200 Ft volt a 650 fokos hőálló kipufogó festék)
- ZETA 100ccm-es henger+dugó, használt, szintén Yamaha dt80LC2-re: 5500,-
Érd.: 70/335236öt
ma kihasználtam a jó időt....
Szerintem nem kell semmilyen tuning ha jól gondolom ez gyári érték, úgy mint a 80-asamnál aminél 105-115 között lehet rakni fúvókát minden tuning nélkül, csak a karbit kell hozzá állítani. Ha tévedek javítsatok ki!:D
és a 130-as mellett van még vmi módosítva a blokkon? vagy gyárilag elbírja a 130-ast? mit javít a teljesítményen és mennyira nő a fogyasztás?
Már tárgytalan a csere
Üdvözletem forumozók Boldog Karácsonyt előszöris mindenkinek!

Érdeklene engem egy szép gyári lehetőleg 90-es vagy fiatalabb Yamaha DT 80ccm motor lehetőleg csere érdeklene de értékegyeztettéssel!
Itt a motoromról a link:

http://www.kepesmotor.hu/cagiv...

A motorrol tudni kell nem csk annyi lett csinálva rajta mint ami le van írva sokkal több csak nem cifrázom képről lehet látni hogy tényleg nagyon jó állapotban van motorja költségmentes nagyon jol megy és szépen egy hátsó fékgomba kell még rá mert azt még nem vettem rá de az maximum 2000Ft minden működik rajta tökéletesen!
Akit érdekel az kérem ide írjon és lehetőleg képpel kérném =) thom13@citromail.hu

Kellemes ünnepeket ,így utólag minden kedves dötö fóruomosnak!

Remélem mndenki annyi ajándékot kapott, hogy a détté el sem bírná:)
Igen igen, eladó!:) Vagy cserélhető, leginkább gyári dob érdekelne, azért akarom eladni!
Kezed csókolom érte:DD
Köszi!
120-as a gyárija.
Nekem most 130-as van, ezt még kiadta.
135-el ledarál.
Sziasztok!
Nem tudja esetleg valaki 125-ös DT-be gyárilag mekkora fúvóka van pontosan?(főfúvóka).

Boldog karácsonyt mindenkinek!
LC2-eséről lenne szó. Azt is fel tudod?
Kellemes Ünnepeket skacok!
Jah és majdnem elfelejtettem: Boldog karácsonyt kivánok nektek!
Múltkor kaptam náluk komplett kuplungot és zsír új lamellákkal adták! Gondolom kell, hogy legyen náluk váz és futóműalkatrész is!
Ott találok ?
Multkor főtengely kellet lett is onnan a motorbontóból :)
Sziasztok!
DT 125 YPVS,vagy power nélküli vizes blokkja van e valakinek eladó? Motorhibás előnyben!
helló
meg van még a dt-d?
mert engem érdekelne?
Kellemes ünnepeket!
Van de fel kell újítani.
Fel tudom újítani, ha akarod.
Kellemes karácsonyt mindenkinek!
21/18 az a kerék szett
Boldog Karácsonyt minden kedves fórumos társamnak!
Sziasztok!
Van valakinek eladó főtengelye 80-ashoz?