Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval "csak" totál más a vezérlése. Kipunyílásnál is kellene diffinek lennie, 1mm is rengeteg.
jó múltkorában fel volt rakva egy kép DTR és TZR hengerről....felömlők sokkal nagyobbak....vissza akartam keresni de nem találom
Én élőben csak annyit vettem észre hogy a felömlők kissebbek, meg a dt, tdr-nek csúnyább az átömlők megmunkálásai, de megnéztém azt amit mondasz, betudsz tenni képet? vagy vmi írást?
Kipufogó, karburátor:)
pl megnéztek egy szervíz manualt ott látszik
Miben? Ha nem más, akkor hol a különbség a két motor teljesítménye között? Csak a kipuban?
Hát 3MB00 henger van mind2-n, felömlők méretében lehet hogy van változás, mivel a tizi pörgősebb, de hogy attól még jó rá az tuti, mert nem egyet adtam el DT-re meg TDR-re is, Van itthon egy szorult DTR 3MB00, ha netán megbontom a TZR-t megnézem kiváncsiságból a TZR 3MB00 hengerét összehasonlítás képp....
Miben lenne másabb?
Helló, Dt -n kis állás utána akár 1 nap v annyi se benzin folt van a motor alatt ereszt a benzin a túlfolyón azthiszem [100% nem a tömítésnél]. De csak ha hagyom állni. Gondolom ha úszó szint lenne rosz, menet közben is "folyna" a benzin nem? Vagy ahogy megnyitom a csapot, a tűszelep zárna rosszul? Esetleg tűszelepet lehet venni bele? Ha igen hol? köszi a segítséget előre is, ja és BOLDOG KARÁCSONYT ELŐRE!:)
más más... teljesen más
a TZR-nek más a hengere nem?
az a baj h 80-ashoz meg LC2-höz még úgy ahogy találni is neten, de DTR-hez már lassan fél éve keresek vmi jó sportdobot de nem találtam seholse...lehet venni gianellit 20-30-ért meg külföldről venni faszát 30-ért de nem állok úgy...pedig nekem is nagyon kéne egy nyitott végdob
Srácok nem kell valakinek egy komplett 125 R blokk?
TZR.é max a váltó áttétel más.
Még most egyben van, egyben gyujt nélkül 40, gyujtással 50
Igény esetén megbontom, csak van amugy is bontva és tuti hogy a henger-dugó kell mindenkinek aztán a többi meg csak apránként megy...
Én nem reklamálok, csak örülök, hogy lesz 6 olcsó dobom.
Akkor vegyél 6ot ne itt reklamálj böngészd a netet és telefonálgass...
Ja de tényleg van, csak hát nem mondom kurva olcsók. 19-től 49ezerig..... Veszek vagy hatot, sőt!
Azon az oldalon nincs is Dt dob...
Valaki nem tudja véletlen 125-ös dt R-re mekkora a legnagyobb henger mi rá megy és lehet kapni esetleg pontos megvezés kellene.
Előre is köszönöm.
Ha Ő van tatabánya felett, akkor biztos van neki...
Tőle vettem a KTM-et... a műhelyébe/garázsába ahova nézel CSAK DT 80 cuccok vannak... már rosszul voltam tőlük komolyan mondom... :D nagyon sok cucca van DT 80-hoz...
jól szétnéztél azon az oladlon amit linkeltem



mivel hatezer valamennyi az új... vagy hét
már nagyon rég nincs meg
Sziasztok nincs véletlen valakinek 125R-hez való tankja és váltókarja eladó?
Előre is köszönöm.
Hello meg van még a dt műszerfalad?
Működik minden benne?
ok
Hali,A héten valamelyik este,teszel fel képeket,a végdobokról,meg tel számot is...