Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak azt nem értem hogy ha kifizeti a tandíjat akkor már igazán tanulhatnának...
GIANELLI komplett rezo rendszer Yamaha DT 80 LC2-re. Frissen festve. Hővédő lemezzel.
13.500,-
ZETA 100ccm-es NICASIL-os henger dugattyúval Yamaha DT 80 LC2-re. Kell rá 2 db új gyűrű, a nicasil kopottas, de még elég jól ment 1 gyűrűvel is.
6.000,-
Érd: 70/három35-236öt
Balázs Róbert
Tavalyi 9.osztály például :) csak rongálták az iskolát szartak bele az egészbe, meg is lett az eredménye, 30 fős osztályból ha továbbmentek 5-en akkor jó arány :D
Én nyáron nem szeretnék iskolába menni.
Egyik haverom oda jár, azt mondja baromi jó suli!

Igazából szívesen mentem volna, csak mivel má van egy szakmám ezért már igen drága lett volna, meg igazából nem tudom van -e értelme. Úgy hogy más irányba vettem az utat. Majd eccer levelezőn hobbyból kijárom
Télen melegedni nyáron meg a hűlni szeretnék menni

Ha nem akarnám megcsinálni minek jelentkeznék?
Hangtompító kéne csak? Gerecse motornál volt egy dob, igaz mitoé, de kis munkával rálehet tenni akármire. 10ezerért volt, karbonos szép dob.
érdekes, bár biztosan így van ha így utánajártál az ügynek. Többi 125 2t endurora sem lehet szerezni értelmes áron? RX ,vagy akármi..
Van felvételi vizsga, ami áll egy ügyességi feladatból és áll egy elméleti részből pár kérdéssel :) Ha annyira nem vagy sutyerák akkor tuti felvesznek, de döntsd el hogy megakarod csinálni, vagy csak melegedni jársz, mert ha az utóbbi akkor hamar Sakk matt lesz :)
:D Oké Zoli, ilyen durva a Csepeli levegő?
hütty-hütty-hütty
(éppen szívózok:)
Nolatod :) akkor meg mit szívòzol itt ? :)
Én gépelni meg olvasni nem tudok:)
Kepzeld Zoli tudok helyesen írni, de telefonrol éjszaka már nemigazan érdekel :) No neg aztán szoktam olvasni hozzászòlásaid ahol neked sem az erosseged a helyesírás :)
Monnyuk nem is rád gondoltam:)

Mindedj
Te egyfolyamat csak kötekedsz este van... nem tudok már írni, meg gépen amúgy sem... ez az msn meg hasonlók átka, füzetbe tudok helyesen írni. Meg a Firefox aláhúzza pirosan nekem, csak nincs már erőm kijavítani
Az mondjuk látszik, hogy a helyesírás nem követelmény:)
az iskolába a bejutás valami szinthez van kötve, vagy "aki fizet" mindenkit felvesznek?
De megvan, de egy merese nemhuzom le a hengerem :) ha akarsz mehetsz a mami kupad esemenyekre segiteni meg ilyenek, szeptenberben a diakokkal segitsegevel rendezik a versenyt b, gyarmaton jobuli
nincs már meg a tzr ami a képeid között van ?

azt letudnád nekem írni hogy mamikupa meg hasonló rendezvényekre viszik a diákokat is? nem tudok értelmes kérdést feltenni estevan már bejutás ilyenekről is tudnál írni? januárba mindenképp megyek nyílt napra csak így előre informálódnék
Ha lenne tzr hengerem lemernem a külömbseget, de mivel nincs nemfog menni :) ja azvagyok
reggelre itt legyen a válasz képekkel :D és a te tzr-ednek a hengerét akarjuk látni

amugy te Mamis vagy?
Amit en irtam annak semmi koze a vezerleshez, a csatornak magassaga az adja meg a nyitasi szogtartomanyanyokat stb. Megkene merni egy tzr es egy dt hengernek a kipufogo felso elenek magassagat mert ha minden igaz a tzr nek magasabbmak kellene lennie a magasabb rmp miatt.
Én nemtudok semmit nem értek hozzá okoskodni járok ide

amúgy nemtudom, lehet hogy van oylan széria amit ugyanazzal a blokkal szereltek, de amikor mi csináltuk az enyémet akkor volt róla szó hogy cserélünk hengert, de más a hengerfej más a hf tömítés, nagyobb hűtő kell neki, és nem csak 1mm eltérés van a felömlők között váltója teljesen más vagyis más az áttétel... blokk öntvény ugyanaz csak
am meg hogy a hengerszám ugyanaz nemtudom, lehet hogy szerelték őket ugyanazzal a blokkal is