Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na mivan nagyon megált a forumm!
szerintem orálisat
én mondtam? nem mondhattam.cska azt mondtam, higy nem a kipufogóban van...de most komolyan..én nem tudom..és nem találok semmiféle leírást a neten sem...írd már l röviden, hogy mi a szerepe, és mennyibe kerül egy olyan ha akarok a robogómba, hogy egykerékre álljon ha nem húzok gázt..vagy az nem tud olyat? segíts mér légyszi
de mentálisat?
mikor nyit, akkor a motornak egy kis plusz eröt add!
1
vissza jelöltelek belőlem sok van?!
bejelöltelek és tényleg, van vagy hány ilyen nevü ember mint én, pedig azt hittem hogy ritkaság vagyok
már a multkor montad ne néz hulyének
am titán
én nem vitázom..cska nem tudom, hogy mit csinál a power szelep..azért kérdeztem tőled, mert te tudod...mondd már el légyszíves..ne titkold el
jó elkapkodta de légyszives írd le mer tén sem vagyok tisztába apowerral :S
az vagy aki félpucéron van ? :DD
van belőled annyi hogy ajaj és nem talállak Greskó István. belőlem nem sok lesz szerintem
mindegy nem vitázom.. ne veszekegyonk beszejonk normalisan
nevem alapján nem találsz meg? írd le a neved vagy valahol üzenj és bejelöllek
ja..bocsánat...mondd már el nekem légyszíves..tudatlan parasztnak, hogy mi a szerepe a power szelepnek?
és anyaga? titánium esetleg plazma ?:D

de halod látom e értesz a motorkhoz, beszart a dezontátorvisszcsapószelepem nemtudod hogyan tudnám kicserélni?
jelölj már be engem is
de a kroszoknál a kipuba van!
hát pedig DE akkor keress rám és meglátod
én nekem az ! a fele de mondom valos korom 23
a kloákámban bazdmeg...ne idegesítsél fel..még leoltasz másokat azzal, hogy nem értenek a motorokhoz...erre te meg...ááááááááá hagyjuk
nem jeloltél be!
én már délelot bekeröltem egy ijen beszegetesbe