Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah aranyapám te aztán vagy egy fail gyerek
hát hon lene a power szelep ha nem a kipuba?
azért legalább bepörgött a fórum!
igazolj már vissza
szerinted mi az ami hazugság az adatlapomon? ha akarsz fészbúkon megtalálsz.
bejelölöm fészbúkon
mert te tán oszintén toltod ki ? én nem am ténleg 23 vok csak nem volt kedvem kiirni bárcsak még 19 lennék tob idom vona a fiatalsagbol
Ennek teljes hitelvesztés szaga van
nekem meg 50 centis a farkam bazze...
Kamu az egész ember....mindenhol más a kora..szerinte a power szelep a kipufogóban van, és az tényleg egy szelep, mert a nevében is benne van
amugy jo álapotba van az én kincsem de am 250 2t-t akarok 65 le az lesz jo vagy lehet sx 300 at az is jo cross 74 lovas
adatlapodon meg 19 na takarodj
am nem vok 46 23 vok csak 46 ot irtam mert akor azt hiszik szét hajtotam de nem szervizeltem meg pályán használtam
ja értem, teljesen világos így már. háát igaz apám is 45 éves neki ezért nem inudl már a gp-be és ezért túrázik dehát te tudod biztos hogy 46 évesen nem akarsz már néha néha crossozni?
de ez yz am azért tetem az enduroba nem a kroszba mert az ndurot toben nézik de am krosz
Te hallod, ha ezt direkt csinálod akkor jó vagy de ha ez szívböl jön neked akkor kérlek mond el az életkorodat
bóknak veszem hogy normálisnak tartasz belepirultam
Nekem is.. :(
szerintem egy jo ötvenes 12-16 le közöt van de az aprilia rx 50 az 10 lovas az is turheto
nekem majd csak tavasszal fognak
http://www.kepesmotor.hu/yamah...



ezek után nem vitázok veled :)
:D na végre it vannak normális emberek nem ugy mint máshol már egyesek mindenbe belekotnek... pl: zoli32