Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hátha 16 le körül vannak a 04-esek akkor érzésre a 125-ösöm legalább 5x erősebb... Nekem volt 04-es dt-r-em ami jó esetben 7 le
Hol található az információd forrása?
az 50 es 40 le vagy hány ccm?
az kemény.... akkor az én dt-m...szerintem van vagy 40 lóerős....
Én nem kötöttem az ebet a karóhoz! ! !
Főleg nem állítotam azt, hogy gyári 50ccm(6-8le) 14 lovat tudna, mert az baromság! Főleg , hogy egy derbi blokkos új rx50 agyonfolytva 2,7kw-al gurul ki a gyárból! Én csak azt mondtam, hogy létezik 20lóerő körüli tuning 50-es gépekre!
8 le az ötvenes dt az ujj a 2003 as 14-16
lehet tuningolni a kis 50-eseket a végletekig, de meddig bírják vajon? 2 napig?
egyel alattad lévő mondta, bocs csak te is nagyon kötötted az ebet a króhoz
Úy néz ki, mint, ha fel lenne gyorsatva, pedig nem, csak a kamera eléggé alacsonyan van, és eléggé torzít is a lencse, ettől oylan furi.

NAgy térben pályánnem iylen feltűnő.
kicsit sarkított a gondolkodásod!
azt én nem mondtam egy szóval sem, hogy a gyári 50-esek 14 lovasak! ! !
hát jó, akkor veszek egy ötvenes gyárit mert az 14+ le

ez például 28 le
belenéztem, nem gyenge. Bár ezek az onboardok szerintem baromi csalókák. Viszont már régebbi képeiteken is láttam, meg ahogy nézem most is együtt mentek ezekkel az 50 es gyerek nsr- ekkel. Na olyat párszor már láttam , és mitagadás azok igen keményet mennek a kis 30 kilós gyerekekkel. Szóval a Ti teljesítményetek becsülendő!
dehát neeeem ezek az új 50es motorok erősek... 4-5 le ugyn már 2011-et írunk.. gyárból fojtásokkal 13-14 le-sen jön ki. Ez szerintem természetes. Nem is értem hogy merted meg feltételezni
onbórgy
Aki 5,20 nál elmegy, az is cimcony.
Van itten pár onbórggya, keressek?
na de miféle lovak? mert ha valami gebék...., bezzeg az enyémben...
Az idei kupagyőztes motor volt 12 valahűny loerő keréken...
Az pedig eléggé kikerülne egy 80as szériát mina blokkot is.
az enyém meg dugattyú nélkül 100
nem akartam így kijelenteni főtengelyen esetleg lehet 18 de mire lejut a kerékig jó ha marad belőle 12 (polinire gondolok) de ha így megy a dolog akkor az enyém 40 lóerős és egy 160as hengerellel lenne 60-70
gyorsulásra megesz.... (tapasztalat) Végre engem nem vert oda.... :D de lehet a gianelli cső miatt nem emrt nekem az van rajta..
ezt pont te mondod:) te sem gondolod komolyan