Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szörintem özzöl a kis féktárcsával nem lösz jó féköd.
Nagyobb támpóról való féközés ösötén, korán föl fog forrni a fékfolyadék, és öl fog fogyni a féköd.
Nöm böszélve arról, hogy gyorsabban forog a féktárcsa is, és ahhoz meg kicsi lösz a bötét, mög az egydugattyús munkahengör....:))
Jó lenne végülis az is csak kerékkel kellene meg féknyereggel.
Olyan kellene aminek felül a telószár 36mm
a két kerékért mit kérsz?
Sziasztok !A képen látható Yamaha DT 125LC YPVS bontásából alkatrészek eladók! Érdeklődni lehetőleg emailben: oldskoolmoped@gmail.com -on lehet.
Jah és 5 sebességes,léghűtéses,ha ez számít.
Sziasztok!
A napokba felujitgattam a dt-t,kipuffot kiégettem,karbit kitisztitottam,3 számmal kisebb fuvókát tettem bele,tömités(henger,hengerfej,kuplungdekli) csere,váltóolaj csere,gyertya+ pipa csere,tankot átmostam.
A szétszedés előtt nem volt vele gond(bár igaz csak 55-t ment,de rátudtam kis fogaskerék+koszor kipuff-karbira)most azonban 1.-esbe elég erős,viszotn 2.-be csak ellassul,vagy ha nem,akk 3.-ban,tehát nem bir menni.De nem rángat,hanem mintha megakarna állni.
Aki tudja ennek okát kérem segitsen.
Nagyon sürgős lenne!
csak dt-é jó?
mert tudok szerezni iylen régi nagy endúróét olcsón pl dominátor meg kitudja mik vannak..még--
sajna felsőmunkahnegerből csak olyanom van ami nem dt hanem mondjuk valami másé pl sachs.vagy öreg ktm--puch satöbbi--iylen régifajta sportmociké léghútéseseké--amugy persze tudom postázni !
a faszom tudtok:d
Ezt csak te tudhatod
Nem tudok eladó teleszkószárat 80lc 2 hoz?
postázni tudunk? esetleg felső munkahenger
Dt 80-125 lc 2 elsőfék új betét eladó 3000ftért a képen látható fékynereggel együtt! csak a betét ára lenne 4-5 000ft de 3000 be cak pakk odaadom....30 605 6883
Hány csapágy van a Dt 80 blokkjában?
Yamaha 125 LC tűszelep jó DT R-be?

Mert itt csak 1500Ft .: http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Motorbontót hol találok Heves megyében ?
Yamaha DT 125 R-be milyen tűszelep való ? Illetve bontóban lehet e egyáltalán kapni vagy csak karbival együtt?
Sziasztok.

Lassan készen vannak az új kerekeim már csak centírozni kell őket utánna pedig felgumizni és a helyérerakni. Ha szerencsém van hétvége fele vagy jövőhét elejére kész és ha az idő engedni meglesznek az első tesztkörök és az új képek a gépről
Örülök hogy ilyen jól elbeszégettek a témán:D
Vettem egy ngk bp8eix-et majd írok beindul e egyálltalán:D
Nagyon sok anyagot elő lehet állítani mesterségesen, sőt vannak, amiket csak mesterségesen.
utána olvastam..lehet, hogy mégsem olyan faszság...érdekes téma ez..holnap utána olvasok részletesen
ha igaz is..akkor ezeken a gyertyákon nagyon minimális mennyiségű lehet belőle... de sztem ez faszság
Igaza van Levinek..ez még véletlenül sem irridiumos... BR8ES..ez egy sima gyertya..mégpedig 8-as hőértékű..LC-be nem tom milyen kell...LC2-be 9-es kell az tuti
hát én nemértek hozá, de multkor volt a diszkoverin ,hogy az irídium egy igen ritka anyag, mivel a földfelszínt elérő meteoritokon található

jó sok meteroritot találhatnak ha ez igaz
Na akkor jóóóvan akkó