Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Javítsatok ki ha tévedek "Nickel-Mittelelektrode" az nem irridiumos és nem is ugy néz ki mint egy irridium gyertya, meg ha jóltudom irridiumba nem lehet br8es a neve
maga az ngk hoz ki dtbe való irridiumost.
Nem ezt magyarázom én is? Mutat az óra 150-et és valószínű csak 135. GPS amúgy általában elég pontos.
egyiketse, azt amit a gyár ír neki, irridiumot én ugytudom hogy a 2t nagyon nem szereti.
és persze ha az a gumi lenne rajta amivel kijött a gyárból és olyan légnyomással akkor is tökéletesen GPS pontossággal mérne, nmááá ami kijön szalonból 0km-es autó az is fog csalni felfelé. amugymeg a való világban élünk és nem a tökéletességben :) a gps is csalhat...
Dt re hol tudok venni cross váltókart hátrahajlóst?
Egyes különböző méretű, mintájú gumikkal és más-más keréknyomással is mást mér az óra. Ezért újabb kocsikon be lehet programozni a téli gumi vagy csak simán a gumi méreteket a gépbe, hogy jól mérjen. Csak ennyi. :)
és mi a baj a gumi mérette? gyár rosszul adta meg talán? 5-el mér többet 90-nél, teljesen jó ahoz hogy nézed az órát 90... nem kapsz majd csekket gyorshajtásért.
A passaton az meg a gumiméret miatt van.
haveromé is 150 fölött ment sm szettel(de senki sem tudja hogy mi volt benne csinálva 12ezret leforogta simán)... 350-es dr ment 140-el és megelőzte a dt-vel a srác. Tegyétek rá a gps-ta motorra és kjön hogy nem is csal anyit... Nekünk egy régi malac passat van gps szerint amikor 90-el megyünk akkor óra 95-ön áll...
Szia Ernő.
Megoldódott a problem?
Vagy nem is motoroztál azóta?
Valami "szól" a hengerből, én is arra tippeltem. Ami érdekes, hogy hidegen, míg be nem melegszik, 2 és 3ezer között hangosan csörren valami a hengerben. Ha bemelegszik, akkor már nem.
valaki :D segítsen már irridium vagy platina gyertyát próbáljak meg?
Szia Mindenkinek!Szia Apuci! Örömmel olvasom itt vagy még a fórumon , kihagytam pár hetet hónapot . De azért tudom ki segitett nékem is oly sokat!
{az kb 10% csalás. (+ gumikopás)}
tudom....
hát hallod az a +- 2km/h nem változtatja meg a világot
GPS szerint amikor ugyanúgy a 140-en állt a mutató, volt amikor 138-at mért a GPS volt amikor 142-őt...
Nem egy 1 éves kocsi mellett lettem bemérve ;)
GPS szerint?
Én is mentem 140-et az enyémmel haveré meg még többet is megy...
Apuci, láttam hogy tegnap este hihetetlennek láttad azt a 140-et DTR-rel Haveromnak van egy 2007-es DT-je, Gianelli rendszerrel, minden fojtás kiszedve és tényleg megy 140-et endúró szettel.... szóval hogyha minden ki van szedve akkor hihető az a 140
szerintetek platinium vagy irridium gyertyát érdemesebb megpróbálni?