Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a "maszek" dobnak jobb a hangja...
Tűgörgőt nem ártana mögnézni szerintem.
Nehogy idő előtt kijöjjön.
Bocsi lemaradt, Dt 80-ról van szó! :)
Hali. Megtudná mondani valaki milyen méretű szimmeringek kellenek a blokkba? Meg a főtengely csapágyak azok c3-as típusúak legyenek?
véletlenül nem tudjátok milyen motornak lenne hozzá jó a kuplungrúgója? 80 lc hez kéne 4új
Ez mekkora lol. Ha jól látom a simo kipunak a tompító része van rajta?Naggyon durva. XD
én is lereszeltem bár még nem raktam össze majd elválik. Remélem jobb lesz.
én eltávolítottam. Megpróbálom alapon, ha sokkal zajosabb lesz akkor veszek egy jobb állapotút. Bár a lamellák nagyobbat nem lógnak mint a beverődött állapotban, mivel csak a beverődés legmélyebb pontjáig reszeltem síkba a kosárt
Uraim a kuplungkosárról a beverődéseket érdemes eltávolítani? Számomra nem szimpatikusak :)
engem komolyan érdekelne:)
majd még viszairok h miújság
A felni és az agy együtt 8ezer de ez töredéke sincs a valós értékének csak nekem nem kell meg hát pénz se lenne rossz szóval vigyétek.
azok nincsennek sajnos azokat én is vettem.
de viszont tudok segíteni a beszerzésbe
küllőid véletlenül nincsenek hozzá?
mennyibe fáj?
Én 5000re gondoltam de keress fel ha komolyan érdekel.
valentin@totalcar.hu
felninek mi az ára?
Csakis akksival fog működni.
Üdv Dt-sek.

Megint én untatlak titeket.
Van feleslegbe egy 18-as felnim és egy elsőagyam ami jó dt-be és új csapágyak vannak benne. Nah szóval egybe vagy külön külön is Eladó.
Lenne még egy kérdésem aki használ 80 as dt-n 100as 110 es hengert legyen szives írja már meg hogy mekkora dugó van abba.
Véletlenül nem tudod hogy az etz első telót hogytudnám belerakni a simsonba? Mármint arra gondolok hogy etz kiflit raknék hozza csak ahoz kellene valami közdarab. Remélem érted mire gondolok.
Jo napot!


A Pedro bandi bacsi csinal fotengelyeket meg?
ok
Értem,köszi a választ.Szégyen vagy nem de akkor még had kérdezek valamit, ha nincs aksi a motorba és veszek egy kompletten egy power szelepet,powermotort és bowdent működni fog elég neki amit a motor termel vagy csak aksival megy a power.Esetleg valami magyar leírást szerelési útmutató,nem tudsz a DT-ről neten,könyvbe....?
Köszönöm.