Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali, kétlem h főtengely gond lenne... Nekem amikor megadta magaát, akkor úgy 2mm-t biztos lógott, mert az alsó tűgörgő kosara bekakált és összecsúsztak a görgők. Ugyan olyan szép egyenletes alapjárata-furdulata volt, ment is ,csak olyan hangos volt ,hogy menet közbe még a kiput sem hallottam....
Ahogy néztem, a trézinek másmilyen a sonkája....:(
Nem tudom mennyiben befolyásolná másképp az elősűrítést.
Gondolom karburálni meg nem akarod....
Tudsz valami pontosabb helyet is ahol 3000Ft-ért kapok zárható tanksapkát?
Hello, valakinek nincs Yamaha DT 50 -es hez bekötési rajza?
Felújítás után 150km van a motorban.5000-es fordulatnál olyan kopogós hangja van de 5e alatt nem hallatszik felette elhallgat igaz nem nagyon forgattam még nagyon 5-e felé de mikor mégis kicsit fölé szalad elhallgat.Ha folyamatosan megyek vele olyan 60km/h-val akkor is néha bekoppan vagyis mintha kihagyogatna a gyújtás úgy csinálja.Lehet hajtókar?Mert az nem lett cserélve de nem lógott teljesen jó állapotú volt.Apuci! neked hogy kezdődött a főtengely problémád mik voltak a tünetek?
oké
és mennyibe lenne nekem ez így?
a hengerről tudnál képet csinálni hogy néz ki ha nem baj
DT? Vagy Subaru Impreza vagy mi? Így elég nehéz segíteni.
Véleményeket kérek! A jövőben tervezek lánckerék és lánc cserét! Most a 75 kilóm alatt 80at megy,de szeretnék kb100at menni vele! Hány fogas fogaskerekeket ajánlotok?
Igen, a deknibe van belecsavarozva az állórész, és a lendkerék pedig "kifordítva" van fent a főtengelyen.
Én is azt mondtam neki hogy a svájci az van a legjobban lefojtva, de ő azt mondta hogy nem mert a svájcinak ugye a gyújtása más meg nagyobb felömlők, de közbe meg csak kivan fordítva a lendkerék hogy elférjen az önindító szabadonfutója.


arrol mi a véleményed hogyha csavarhúzó fejét odateszi pl a hengerhez és a nyelét a füléhez járó motornál eltudná dönteni hogy most tűgörgő szól vagy dugó vagy föcicsapágy?
Felhivtam már Nincs neki sajna :)
nem sok sikerrel járok azt hiszem tzr ét már találtam de nem tudom olyan e az
üdv neked is :) Apuci
Üdv!
link
De kb annyiban kimerülhet a svájci akció, hogy halkabb, meg egykét fojtásnál kicsit jobban elragadtatták magukat. :)
Svájcban szigorúbbak a környezetvédelmi normák és kb ott a leggyengébbek az egész világon az adott modellek. Szóval ha valahol meg van fojtva úgy igazán, akkor az svájc.
Tipikus motoros, nepper szöveg. Ha nem, akkor meg tuti japán belpiacos. :)
jaja. meg valami ilyet mondott a srác hogy svájci import és ez a 25 lovas... nagyobbak a felömlők, de szerintem csak az önindító miatt van így megcsinálva. majd ha kész lesz az a gép akkor megnézem menyivel másabb mint az enyém.
csak egy kis vidámságot
jaj nem csókot akartam küldeni
szia mindenkinek! TUd valaki 125dtr be főtengelyt eladót ? hol lehet beszerezni ? lusta vagyok kicsit vissza olvasni de mintha valaki árult volna ilyet.a segitséget köszönöm szépen
Ha jól emlékszem fordítva van fenn a lendkerekem, és a deklihez van rögzítve az alaplap.
már tudom hogy mért van így az önindító miatt és azt hittem nektek valami spéci gyújtásotok van
Hát elég botrányos.
Dehát ilyet sikerült szerezni
No itt vagyok!
Még nem volt időm meghirdetni,de hétvégén megteszem,ha nem reagálnak rá viheted a hengerszettet,és szétszedem a blokkot,lessz világítótekercs is és van a polcon 1 fordszámmérő spiráll valahol!