Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló!
Segítséget szeretnék kérni!
Tegnap vettem egy DT80-at de sajna még nem igazán ismerem ezt a típust.
Írnátok róla pár dolgot? Pl, hogy hol van valami táblácska, amin az összes infója rajta van, vagy pl tud valaki olyan oldalt, ahol vázszám alapján belehet azonosítani?
Típushibák(a berúgókaron kívül)?

Egyéb tipp, vagy valami?
Alkatrész hol a legolcsóbb? Egyáltalán hol jó a kínálat? Vagy inkább bontóból? Vagy van valakinek itt?

Várok minél több infót! Előre is köszi!
ööööö jó kérdés :D
minek a kerekei ezek?

Mert jól néz ki!
:D Nem :D
kerekeket nem adod el külön?
Ő is eladó!
57.25-ös bejáratós Prox dugó, új tűgörgő, új olaj, felújított teleszkópok, Wr supermoto idomok, Sm-szett. Persze az enduro szett is mellé jár, kerekek, gyári idomok.
Eladóvá vált Yamaha DT 125 R típusú motorom. Motorikusan teljesen felújítva. apróbb hibák, karcok, amik nem befolyásolják a működést.
Ára 150000 ft.
Várom a kérdéseket, kéréseket.
elérhetőségem: milot9@freemail.hu
szimmering,ék csere megvolt,csak sokat kap ...
egy karburátorjavító kb. mennyibe fáj valaki nemtudja véletlenül ... ?
Sziasztok!

Yamaha dt 80-125 lc 2 re keresek oldalidomokat, és első féknyerget, akinek van az írjon a kiskutya2@citromail.hu ra.
Köszi szépen .
helló. nyugodtan megnézheted, Kérlek e-mailban írj: milot9@freemail.hu
Köszi, majd akkor csak belenézek. A membrán rossz, szerintem összefüggésben van az alapjárattal. A kompresszióra állítólag nem hat, de amíg az szar, addig nem is várok csodát... Köszi még1X. Üdv
Yamaha szalonban biztosan lehet kapni vadonat újat, de az sztem többe fog kerülni mint amennyit a motor ér....

Nem gyárit, hanem ilyen giannelli tuning kiput lehet venni a www.robogotuning.hu tól.
Sziasztok valaki nem tudja megmondani, hogy mennyibe kerül egy 1988-as évjáratú Yamaha DT 80 LC2-es típusú motorhoz egy komplett új kipufogó .
Nem tudom, hogy a Yamaha gyár gyárt-e még régebbi modelljeihez alkatrészeket, ha igen akkor az mennyibe kerül, de ha nem akkor egy különálló gyártó mennyiért árulja azokat .
Segítségeteket előre is kösz .
mind1..holnap veszek azt eldől, hogy belemegy-e
lusták voltak tizedes vesszőt tenni gondolom.
neten néztem amúgy..ilyne méretek vannak hogy 275/300.21....ez a 275 zavart be de köszi
21 elírtam bocsi.
27?
27x2.75 vagy 3.
Hááj
Első kerékbe milyne belső kell? hogy vannak ezek számozva?
Ez a mérés is egy érdekes dolog. Egyrészt egy 2t statikusan a kipufogónyílás felet sűrít, egy motor minél élesebb (magasabb a kipunyílása) annál kisebb a sűrítési aránya.
A 6 mondjuk kevésnek hangzik, de 4t értékeket sose várj. Nézd meg mennyi a japán sűrítési aránya.. de szvsz tökfelesleges mérés ez. Erre ott van a furat/dugó és a gyűrűhézag mérés, gyárilag is ezt ajánlák.

Hát ilyen alapjárat nincs, akkor ott valami rossz. Lehet egy beállítás ráférne, meg kopott is,de azt azért ne várd el, hogy úgy elhúzza magát legallúról ahogy egy s51, mert sosem fogja, ezt áldozták be azért, hogy fenn valamivel jobb legyen.
Itt vannak a képek.
A dobozát is megtaláltam nem Olasz hanem Spanyol
Üdv!kihalt a fórum?