Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja ,még ennyi van a gumibó
bár azé igaz ,hogy az én détém az űberzsírdurva ,na de akkor is
1-2 ezer km múlva csere érett lesz a hátsó gumim..., valakinek van valami tuti típusa ami aszfaltra is oké, és terepen is megállja a helyét? tudom, ami mindenre jó az semmire sem

Ugyanis ez a heidenau k60 aszfalton szerintem nagyon oké, de terepen , kis sár, nedves földút és komolyan mondom 4. ben jár a hátulja amikor új volt a gumi, megküldtem nedves füvön, ott tünt fel először ,hogy mint ha 4. ben csúszna a kuplung , szóval szerintem az nem oké ,ha 80 cc 4.ben elvakar egy enduro gumit...
Durva ez a szíííín
Ugyan ilyen az enyém is.
helló nem tudom hogy működik e de az egész alaplaot kompletten 4 plusz posta költségben oda adom
csak a világítótekercs nem eladó? ha működik csak akkor!
ELADÓ!
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
ha vkit érdekel írjon sürgős lenne másik motor vásárlása miatt!
eladó nem tudok több adatot csak annyit hogy dt 125 ösről van vízhűtéses el hátul dobfékes motoról van a kettő cuc 8 ezer postázni tudom
Ez konkrétan az én gépem.
Sziasztok!
Eladó a 80as DT-m.
Itt az emailem:marko1099@citromail.hu
Itt érdeklődj, ha érdekel akk képet is küldök.
I.á:145 000ft
és ez jó DT80-hoz? is mert az elfelejtettem oda írni
képet tudnál mutatni róla? gugli vagy csinálnál? most nagyon piszkálja az agyamat hogy hogy is van ez, hányféle blokkal is van a dt
gern
jó neked nekem széttéget a világítótekercsem
és úgy nem megyek be
nem is tudok szerezni de már itt a fórumon megoldottam 1 palival(=
Dánke sün! :)
igen igen és mindig igen
és sok sikert az érettségohez
Nekem meg nincs suli... :PP
Viszont holnap német érettségi. :/ Kérdés, hogy öltönyben DT-vel menjek-e?!
én azzal megyek :D majd fél12-kor :D
dejót motoroztam most suli előtt


Qtak... há neten kapni kupakor zárral kulcsal , és ÚJ. 3000ft ba megvan simán...

Ákos
Az én DT-men is van egy kupak lendkerék fölött.
ma láttam egy dt-t, lehet csak számomra volt fura svájci inport, és rotoros gyújtás rajta gyárilag, arra figyeltem fel hogy a bal deknijén volt egy olyan mint egy olajbeöntő nyílás. Azt mondta a srác hogy stroboszkóppal lehet ellenőrizni... Kíváncsi vagyok rá ilyet még nem láttam, holnap talán tudok képet csinálni róla, mert szét kell kapni, széthullott a bele 54400km
egy kis segítség igaz nem pontosan dt-re, de az elv a lényeg
Sziasztok!
80 LC2-höz keresek tanksapkát, akár nem zárhatót is!
Ajánlatokat ide várom!