Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jee, waze itt süt a nap
Heló mindenkinek! Olyan kérdésem lenne felétek hogy milyen motort lenne érdemes venni ha a feltételek a következőek?
- Enduro vagy verseny enduro
- A1-es jogsival vezethető legyen
- Rendszámos----2 személyes
- Lehetőleg ne kelljen sokat foglalkozni vele
Eddig nagyon DT párti voltam...de érdekelnének más márkák és típusok is... :)
Előre is köszönöm a tippeket!
Ui: Eladó egy 80ccm-es 92-es Yamaha DT :)
Mumi!

2 kép vasárnapról.
Na ez az új gumi.
köszi, de inkább kihagyom majd valaki más megmotoz Téged de én NEM kijavítottam
Hobbym: Motozás....:))

engem megmotozhatsz Te állat!

Felesleges megfúrni, ha jó a henger, meg a dugó+gyűrű.
Tűgörgő hibánál fordul a dugó oldalirányban.
Lehet elég egy csapszeg+tűgörgő.
valakit nem érdekel a DT-m?profil oldalamon képek találhatóak!sűrgős mert kinéztem egy másik motort!
apuci és jojo megnézem és hogy mozoghat? és hogy nem? szerintem mivel hengert igyis ugyis le kell szedni azt megis fúratom.és akkor kap új dugót,gyűrűt,csapszeget tűgörgőt és megy össze. persze ha főtengelynél minden oké.
MSN-re vegyél már fel légyszí, vagy egy e-mailt küldj! Hétvégén tudok biztosra válaszolni, de itt a fórumon el fog úszni a hozzászólás.
tothady@hotmail.com --- ez az e-mail és az msn címem is! Vagy ha ide beírod az e-mailed, úgy is jó, és akkor írok a hétvége folyamán.
Köszöntem előre is!
Nyúlj be kipun, elvileg mozdul a dugó tengelyirányban.
Henger le ha mozog, és megnézed hol mozdul.
Alsó, vagy felső?
Ha felső, akkor tolj neki egy csapszeget, meg egy tűgörgőt, oszt mehet tovább.
Szétszedheted, meggenerálozhatod, de 100 km után megen ilyen hangja lesz.
Ezeknek eléggé kerregős fos hangjuk van.
De te tudod....én szótam!....:))
szimeringeket, tömítéseket is cseréld ki ha már szétborítod.
Ha már szétdöntöd a blokkot, éremes új görgőt tenni alulra.
hmm értem. akkor csere lessz!de ha már generál akkor szeretném fúratni is.azt úgy észszerű nem?fúrás új dugó gyűrű csapszeg felső tűgörgő? vagy ha lúd akkor legyen kövér? főtengelyre is új csapágy?és alső tűgörgő? nem szeretném hogy esetleg fél-egy éven belül főtengely csapágyak miatt keljen megint szétszedni szegénykét. forintositva sacc/kb. megtudnátok mondani mennyibe kerül mindez? (alkatrészek).... köszönöm szépen. további kellemes napot,(nekem éjszakát ) felkeltem jövök.
Lehet, hogy még 5 év, de lehet hogy ma ráülsz beinditod mész egy kört azt megakad... Nekem is széthullot a főtengely csapágy és semmi hanga/előjele nem volt.
megvan,szarvas,békésmegye
sziasztok kérdéssel fordulnék hozzátok. szerintetek mi lehet a baj?
125r hidegen is melegen is csörög a vagy ciripel... kinek mi. inkább akkor lehet hallani mikor vissza engedem a gázt kis sebességnél is nagy sebességnél is. én tűgőrgőre gondolok. ismerős azt mondta hogy szerinte is... de még elmegy egy jopár km-t... szerintetek ha ciripel a tűgőrgő akkor azzal mennyit megy még el? mert ha sajátmagamra hallgatok akkor nemsokat. meg elég idegesítő... vagyis engem eléggé zavar.
5-ért a tiéd és megtakaritom neked xD
karburálni kellett volna.

felesben még elmegy, 1/1ben még nem találtunk olajat, ami ne ült volna le, csapódott volna ki satöbbi
Nekem se (magyar), (hanem) angol, német, francia, de (szerencsére) az angol egész jól megy. Így már érted?
megvan még az oldalidom? és hol laksz pesten?
na ezt jól megaszontad.....
Nekem se, angol, német, francia, de az angol egész jól megy
Itt is volt róla szó, hogy az etanolból kiválik a keverék olaj, így alkalmatlan kétütemhez.
Azt találtam :D csak nem magyar :D