Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt most nem teljesen értem hogy ezzel mit akartál kifejezni
Lehet, hogyha utána jársz kiderül, hogy a SZAKSZERŰ átalakítás még többe is kerülhet.
Én sem tartom teljesen jó választásnak , de az tény hogy 1 mm-el vastagabb a sima 6305 ös csapágy , nem férne az el a blokkban ?
vagy mindenképp a 16 mm-es csapágy kell (6305RI)Az meg 3x olyan drága mint a sima.
Én határozottan nem javaslom a csapágy utólagos reszelgetését, de ha már mindenképpen, akkor ne esztergán.

A sikköszörű mágnesasztala megfogja deformáció nélkül.

Viszont, érdemes tudni, hoyg a cspágy a közhiedelemmel ellentétben egyáltalán nem oylan baromi kemény.

ez részint azért van, hogyha valami kisebb szemét a gürdülétest útjába kerül, akkor a csapágy ne rágjon be azonnal.
AZ iylesmit a futógyűrűbe szépen bedolgozza a csapágy.

Talán sikköszörűléssel, és azonnali benzines kimosással elkerülhető, hoyg reszelék kerüljön bele.

Monynuk, a síkköszörűs orabére az egy másik dolog:)
formula 3000
Értem , de választ nem kaptam , nem lesz a csapágynak eme erőfeszítéstől baja ?
Én proxot használok vagy 20e km óta 80asban . De megvagyok elégedve vele.
Fel van verődve a kuplung-kosár.
Sziasztok:) Olyan kérdésem lenne,hogy elég nehéz váltani menet közben, ha megállok még nehezebb! Ma jelentkezett ez a probléma először! Szerintetek mi lehet a gond? további szép napos délutánpacsi
Tárgytalan.
SKF és Prox tűgörgőkről vélemény? Mindkettő 3-4 ezer ft közt kapható itt a környékünkön. Melyiket válasszam? Vagy inkább valami más márkát?
Köszi előre is!
Szia ! Kösz ia gyors választ! Érdekelne a részleteket msn-en megtudnánk beszélni?:) juhaszpeti2@hotmail.com
És hol veszed ennyiért?
Hát ez a kuplung nélküli váltás nekem sem nagyon jön be... bár egyszer Vácról így jöttem haza
Annyiért nem drága.

Viszont, mi meg 1600 érte vesszük az xt-t:)
levan róla csiszolva nincs benne semmi.:)
2200ft/1 liter... mármint a challoils-ból.
az drága? vagy ennyire szar?
esetleg tudsz Budapesten olyan helyet ahol normál áron lehet ilyen olajat venni?
Minőségéhez képest drága.
elf moto xt2
CHAILLOILS 2t szintetikus olajról tud valaki véleményt írni?
mondom, egyszerű a képlet, van a motorodban 10 Nm (se)
Ráadásul, az sem lökésszerűen, hanem emelkedően érkezik, a váltó erre van méretezve.

A kulccsal viszont megküldöd ennek a többszörösvel, ráadásul nem emelkedően, hanem egyből telibe.

Aki kuplung nélkül rugdalja a váltót, hamarosan meglátogat valami alkatrészkereskedőt.

Tudm, hogy sokan csinálják, mert az oylan "racingos" de érdemes megnézni egy belsőkamerás felvételt, visszaváltáskor nagyon is kuplungolnak.
Simán.

A robik főtengelye amúgy is egy hosszú kis vékony pilincka, értelmes ember, azt nem feszegeti.
Nem eszterga, síkköszörű.
Mi a véleményetek arról , hogy egy 6305-ös főtengő csapágyat veszek és egy esztergályossal a vastagságából lemaratom azt at 1 mm-t ? mert ugye nem 16 mm hanem 17 mm a vastagsága ,
egyik jóbarátom ajánlotta , de nekem kissé morbid hogy csapágyat marassak
Üdv. mindenkinek !
Van egy eladó powermotor,fejidom , és egy km/h órám :)
akit érdekel jelezzen !
Dt 125R-t keresek,kizárólag rendszámosat (műszaki nem fontos),és ne legyen legyepálva!
Ár ~150e környéke!

elérhetőség:koyo01@freemail.hu