Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen próbáltam de semmi de úgy is hogy le vettem a gyertya pipát és semmi
sziasztok,16-karbulátort keresek.dt-hez milyet érdemes szerintetek egy dt-80-ra tenni?
Szerintem a magyarságot ne ezen a fórumon vitassuk .
Én nem csak egy magyar vagyok hanem SZÉKELY és semmi tót , sváb, körülmetélt beütéssel. Úgyhogy téma lezárva.
Másik gyertyával próbáltad?
Erdélyi magyar, szerintem ez elnézhető hiba
"bofden"
sziasztok
itt a tavasz közeledtével be döglött a dt-m (80 lcII)
az lenne a kérdésem hogy mi lehet a baja? nem indul szikra nincs
vagy esetleg valakinek csinált már ilyet ha inger légy szíves írd meg
köszi
martin
sikerüüüüült beindítani. El sem hiszitek mi volt.
Mikor kivettem a blokkot , hogy viszem fúratni a hengert akkor levettem a karbit stb. A gazbofden ahol elosztódik 2 részre egyik olajzás másik karbiba ott van egy kis álítható kör alakú mütyüke amely automatikusan kellene hogy állítsa a fenti 2 dolgot , na ez visszaállt beakadt teljesen a karbiholt pontjába és jobban húzta az olajat. Ezt jól be gépzsíroztam , hogy állítodjón magától a sok mozgástól. Ezt visszapöccintettem fele-fele arányba és azonnal pöcc röff . A gépsárkány elindult gyönyörűen. mentem is vele egy kisebb kört alacsony fordulaton , hogy szegénykém ne terhelődjön .
Ezt mind azért írtam le Nektek ha beleütköztök hasonló problémába akkor íme
Ennnyi .......


Ja és megszűnt az a kattogás amely látható a profiloldalamon fent a videón. Dugattyú, henger kopás és tűgörgő história volt . indulhat az idény.
Ezen nagyon ki van cicomázva:)
Azért köszönöm. Nem valószínű, hogy eladom, bár szeretnék egy suzuki samurai-t, de ilyen áron? Hiányozna a motor
Csak mégis, érdekli az embert, hogy mégis amit birtokol, annak mekkora az értéke
300 000 Ft. Miért adod el? Ha tehetném, megvenném, gyönyörű gép!
Urak, lenne felétek, egy kérdésem, ha most így szezon elején áruba bocsájtanám szeretett kis masinámat, mi lenne a reális ára?

Rendszámos, 2001-es, 16000 km.
Egyedül a gázkarral lehet elvenni tőle, hogy kevesebbet is fogyasszon.
A végére poénkodós szmájlit akartam
A motorom már 1987 óta egy tankkal megy.
Nézelődtem, és most találtam: http://www.hubermotor.hu/alkat...

Dt benzincsap 3500 ftér...
nekem 100km-en, amiben volt 60% terep 2 személlyel, 30% 100km/h-ássebesség. 10% 50km/h sebesség közúton. Így evett 6.7 litert.
Úgy már egészen más..
Dehogy van csak hosszú áttétel van rajta én nem járok vele sárban.


Annyira amugy nem biztos, hogy el van neki szegényítve. Egyszer uton elementünk haverommal, 125 ös DT je votl csak meg haét neki benne a power vagy nem otm mi volt azt ilyen 60-70 eket tudott csak jönni, akkor evett 70 KM alatt 2,7 litert.
Nekem akár 10000 km-ert is elmegy egy tankkal...
Utána lecserélem a tankot....
Eléggé el van akkor véve szegénytől az anyag
Nekem 3.5eszik aszfalton 70-75ös tempóval.
Én nem sajnálom tőle...hobbimotor, had egyen..nem halok bele a tankolásába
Akkor eléggé jó vagyok! Nekem uton 75-80 km/h s átlag tempóban 160KM+utánna városba mászkálás és még nem fogyott ki. Eddig 210 körül járok. Terepen nekem is megeszi a 7-8 at. Átlagba meg 5-6.
Utcán, ha normális tempóban megyek akkor 200km..
Utcán, ha őrült módjára megyek akkor 160-180km..
Terepen, ha egyedül vagyok 140-150km...
Terepen , ha 3 DRZ megy egy Husaberg után megyek akkor olyan 100-120km (időjárástól is függ)
Ha hosszabb útra mennék szerintem elmenne vagy 220-30km-t 50km/h-s átlagtempóban