Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi de hány mili kell bele mert irást nem láttam rajt .(lehet le kéne mosni)
Egyébként ezek a felnik amikről tegnap beszéltünk krómozottak, vagy rozsdamentes acél és fel van polírozva? Ha krómozott lehet polírozni, esetleg minimális rozsdát eltüntetni?
Képet mutatnál?
Nekem Q8 4t sbk van benne, és rendesen teszi a dolgát.
szevasztok! eladtam a jo kis dt met már 1x irtam sajna és most van 1 50 es gilerám és nem tudom mennyi válto olaj kell bele am5 ös blokk van benn,és van 10w40 olajam de nem válto olaj azt bele tegyem szerintetek?

elöre is kössz!
Fúrás után új dugó+gyűrű és indítás:
szerintetek , elektronika lehet? , hogy minden inditáskor 2-t pöfög és áll is meg. Szikra van , benzin is és a gyertyát sem köpi le .Mintha nem tudna szívni benzint. Karbi kipuccantva. Fúrás előtt pöccre indult.
Van, de szerintem nem jó.
Nem kommentálom. Azért köszi a segítséget
A gnerátorban állandó mágnesek forognak álló vasmagok körül, amikre tekercsek vannak elhelyezve.

VAjon egyen vagy váltó amit előállít?
(általános iskola kb hatodikos fizika)
Dtnel csak a muszerfalba egitett visszajelzo miatt 3 labas a rele?
80as dtnél az szabályozza a lámpák áramát is és az akksiét is.
Dt80lchez nincs véletlen indexreléd?
Sziasztok
Olyan kérdésem lenne, hogy a fesszabályzó a DT 125-ben csak az akksi töltését szabályozza, vagy a lámpát is? Meghalt az enyém több mint valószínűleg, és inkább építek egy újat, mert kitudja meddig bírná egy másik használt cucc. Azonban találtam hasonlo fesszabot, a csatlakozója ugyanaz, de ez csak az akksi töltésére szolgál. Illetve, hogy a világító és töltötekercsekről AC vagy DC jön fel?
jajjj azaz ma!
nahh megjöt a lánc szettem :) holnap meek a boltba érte erősitett lánc (azthiszem DID) gyári fogaskerekek,motul2T olaj,motul hajtómű olaj, PRO Grip kesztyű. 30 ezer minusz
Hello mindenkinek!

Yamaha dt 80 LC 2 re keresek komplett féknyerget, oldalidomokat, km/h spirált és hajtányt, ülést, hátsó lábtartókat, meg ülészárat.

Korrekt árakon vennék vagy cserélnék ezekre az alkatrészekre, vannak cagiva aletta oro 125, honda xl 125, yamaha dt 80 lc1 alkatrészek ha érdekelne valami csere vagy olcsón tudsz ilyen eladó alkatrészeket csak írj a kiskutya2@citromail.hu

+ van még egy brembó kétdugattyús féknyergem fékpofákkal tökéletes állapotban nem tudom hogy milyen motorra való de azt is elcserélném.
Holnap délután küldök
Megint nem működik ez a szar Freeemail
Küldj róla képet!
Oszt akkor miva'? Há' járok majd tompító nélkül
Berúgó fogaskerekem van jó állapotú gyári
Szivesen. Arra figyelj a szétvágásnál, hogy jelöld őket össze és a furuját nehogy elvágd.
Közbe jönnek az infok... :D Berugója ennek is kivan kopva, szal tolsára indul. Kuplung nagy fordulaton csuszik. Láncszett szar. Fékbetét csere, aksi is szar.
Köszönöm, mert sztem a hétvégén én is szét nyesem.
jó volna donornak