Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát az megint más. De amikor valaki mondja, hogy még egyszer sem nézte meg meddig pörög üresben, merthogy ő mennyire vigyáz rá az SZÁMOMRA olyan képmutatónak tűnik. Egy jó beállításhoz nem kellene megnézni, hogy egyáltalán megy-e 8k fölé. Lehet full szegény a keverék, és csak romlik a gép mert nem veszik észre miközben annyira vigyáz rá a tulaj, hogy ki sem pörgette még.
A háztartási bolt alatt barkácsboltot értettem, bocsi
Köszi, utána nézek
Sok körbejárkálós videóban full hidegen pörgetik, ami tényleg nem egészséges.
Kb. 150 ft háztartási boltba vagy hasonló helyen:D Nekem is van, igaz, nem pont ugyan olyan,de szépen lehet vele polírozni, talán 200-as csiszolópapír van rajta
Amúgy rohadtul nem értem, hogy miért van mindenhol az, hogy üresben minek pörgetni a motort. Meg, hogy valaki írja, hogy üresben mennyit pörög és egyből lehurrogják, hogy miért pörgeti. Mintha bűn lenne, én igenis odahúzom neki, megnézem hogyan pörög miközben állítgatom, nem-e megtorpan, megfullad, nem-e nem pörög ki. Nem volt itt vita, meg semmi, csak egy mondat eszembe juttatta: "egyszer próbáltam 50 km letekerése után" ezzel sem volt gond, csak eszembe juttatta.
Most én vagyok a szakbarbár, vagy a többiek féltik a gépet egy gázfröccstől?
De az levél, ezt a bekarikázott műanyagot meg hogy akarod egy borítékba tenni? A csomag díjszabást nézd.
Eladó Yamaha DT 80 (1992)!
Yamaha DT 125-höz (1985-90) alkatrészek eladók!
a fesszabályzó nem feltétlenül fog örülni az akkumulátor nélküli üzemnek.
Egyes motorok hajlamosak a gyújtás és egyéb elektronikákat is kipurcantani iylenkor.
Persze, a dt nem valószínű, de nem illik.
Az első metrakit pro racenál nyisd le a legörgetős menüt, na ha ott találsz robogót, akkor ügyes vagy. :)
De ha kicsit megnézted volna, akkor pro race 2 is volt NEM robogóra való hajtogatással. :)
Szóval robogót emlegetni hülyeség :)
Hozzátenném hogy egy 80 as többet forog mint egy 125-ös , mivel nincs akkora nyomatéka mint egy 125-ösnek
iylenről még sincs komolyabb információ!:) csak robogó....... de mindegy legyen igaazd nem vitatkozok mert hülyeség!:)
Nekem tavaly volt hasonló bajom. Az egyik kábel a tank alatt hozzáért a vázhoz, és letestelt, eleinte tönkretette a gyertyákat aztán a 4. gyertya után teljesen működésképtelen lett a motor. Szétszedtem elszigeteltem a kábelt és fasza lett. Én az elektronikát mindenképp átnézném, de más baja is lehet.
ja akkor nem szóltam én 1 egyszer próbáltam 50 km letekerése után leálltam a mocival a pincébe és meghúztam neki :D
Én még nem próbálkoztam tovább, mert pár percig járt és éppen csak langyos volt
hozzá teszem hogy ez az én DT-m :D
csak 10000f/min? :O
a 80-as dt kiakasztja az órát :D
Nem akaródzott kiforogni a DT, és ma nekiálltam megcsinálni. Kehelycső takarítás, tűt eggyel lejjebb raktam. Az eredmény 10000 f/min
Az utolsó képen levő szivaccsal nagyon szépen lehet polírozni dolgokat, még édesapám hozta egy gyárból ahol hidraulika hengerek tisztítására használták. Nem tudjátok, hogy lehet-e még kapni ilyet valahol?
Először egy vadonatúj belevaló gyertya kéne.
Üdv!
Múltkor Dt-m megállt egy 20 km-után!Gyertyát kikaptam visszatettem(egy másikat,használt) és ment v 100 m.-rt újbol leállt!
Szerintetek gyertyán kivül lehet másbaja a motornak?
Segítségeteket előre is köszönöM!
az már úgy marad az a csavar , teljesen szétment , még rendesen bennt van a csavar a furatba , max 2-3 menetnyit tudtam kitekerni , befelé még vissza tudom csavarni könnyebb mint kifelé,remélem nem mondok hülyeséget de kb. 1 centit lehetne még tekerni kifelé a csavaron.
kivettem az akksit a motoromból télre, de most kimennék egy körre...
az baj, ha nem teszem vissza bele, csak anélkül kimegyek vele egyet?
és ha baj, akkor miért?
am nincs indexem se...
valaki lécci gyors...:D
hát tegnap még semmi gondja nem volt , csak nem lett azóta szimeringes álló helyzetbe , megnézem azért csak az egyik csavart nem tom kiszedni a dekniből , a régi tulaj állatmódon megtépte , csavarfej el van nyírva
A fél kilós levél 315 Ft (előre utalnék). És csak az a darab érdekelne, mert abból is még faragnék le. De majd ünnepek után meglátom hogy alakulnak a pénzügyek