Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi:) Most hívott 1 srác..érdeklődött...kérdezi hogy,h h csak 29lóerő,amikor 40körül kellene lennie...Jót nevettem,mit gondolnak 25ös motorokról! Am belenéztem más hirdetésekbe sokan 35-40 pacikat adnak meg:) A kis csalók....Vagy okosan,aki nem ért hozzá úgy se tudja és hátha úgy jobban megveszik:)
Szerezzél méreteket, meg rajzot és csináltassál egyet.

Esetleg itt: Bakonymotor
Cím: 8417, Csetény, Rózsa út 20.
Telefon: +36 30 855 7633
Leírás: Használt motorok árusítása, új és használt alkatrészek forgalmazása, szervíz.
igen 12ezer 1 db úl tű,nekem bontott kell olcsón
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Krossz/enduro alkatrészek kiegészítők...!
YAMAHA DT ALKATRÉSZEK! NÉZZ BE, MEGÉRI!
VISSZAHAJLÓS FÉK+KUPLUNGKAR+KONZOL SZETT!
KARÁSCONYI AKCIÓ!
végső esetben Yamaha szalonból biztos lehet szerezni, ahogy az árakat ismerem gondolom pár ezer ft.
valaki tudna segíteni yamaha dt125lc2 mocihoz szerezni súbertűt40szám van rajta,de jó karbi is érdekelne.
nenenne ,ha elkezdik mondani ezeket a gyenge alkus dumákat, akkor a telefon bal oldali piros színű gombja a használandó. A komoly érdeklődő, addig nem is alkudozik amíg meg nem nézi... legalább is ez a tapasztalat
Hali, az az igazság ,hogy a gépet eléggé elraktam, kicsit szét is van szedve. De a fő akadáj az ,hogy én ebben a hidegben egy métert sem megyek, mert szétfagyok, és nem élmény a közlekedés. Pl. lenne egy utánfutóm, akkor egy melegebb napon még talán összeraknám ki hozzátok , ott játék, vissza futó, majd gőzborotva, majd pince. Én aszt mondom e-helyett nyáron inkább eggyel többször menjünk túrázni
Nagyon szép ez a gép! vicc figurák vannak amúgy... telefonba kérdezi: "mennyi a legalja?" ez a kedvenc kérdésem rohadt jókat lehet nevetni ilyen vásárló jelöülteken
olyan is kell.. :D
Mi általában "elcsikorgattuk".
én nem füstölöm meg semmi ilyen...kopik nálam is a gumi amúgy de nem a füstölésből hanem mert elég sokat jártam vele nyáron 1 hónap alatt vagy 1500-1600 km...nálam inkább az hogy ahol csak lehet csőgázon főleg ha sietek mert késébe vagyok...vagy a csajhoz.. :D
Amúgy bakker...nyáron haverjaimmal elszoktunk meni utcára motorozni esténként és azt vettük észre hogy utcán jobban kapja a gyilkolást a motort mint terepen XD És tényleg van benne vmi! Elég gyorsan fogytak nálunk a hátsó gumik meg a lamellák vastagságai. (legalábbis nálam)
büntetem én eleget szerintem aszfalton :D
Hát igen...
Hát lehet hagyom tavaszig és akkor még kicsivel többért is ellehetne adni...Ezek teljesen felhúztak,telefonon is mondtam hogy nincs alku már ennyiért ...Azért kellene engednem mert neki 15000 az út meg 10 000 lenne a kézvédő! Ja és azt el is felejtettem,hogy...elkezdik...ha ezzel megfog a rendőr 100 000 a birság....uh rizikós nekik megvenni,de akk miért jöttek el,ezt eddig is tudhatták...:) Na mind1...akadnak ilyenek!
Hogy lenne már sok? Szerintem teljesen reális ár érte. De télen nem nagyon szokták vinni a gépeket. Inkább februártól indul be az üzlet.
Olyan vevője senkinek se legyen,mint aminők hozzám jöttek Mivel a motorba nem tudtak belekötni(annyi hogy újra lett fényezve),oly módon próbáltak alkudozni,hogy nekik 300km az út oda-vissza...kell a gyereknek rá kézvédő,meg dt-t láttak 130ért...150et akartak adni...Lekezeltem velük és elköszöntem tőlük:) Mire meggondolták magukat,adásvételit aláírták és ismét 1 óra tétlen gondolkozás következett,ha ennyiért adom adjak 2hét garanciát:O Nade olyanoknak hogy 3an jöttek,abból 1ik tudott motorozni(ő lett volna a szaki)! Aki olyan szavakkal élt,ez is az alku miatt szólhatott,hogy ezek a motorok 1ik nap mennek,másik nap széthullhatnak....Uh tök ideg voltam ismét kézfogás pápá Sok 170ezért?
Lesz hó meg domb meg forralt bor enerdzsi biztos adná a havas dombokat
Mumi!

Nagyon elraktad már a gépet? Csak azért kérdem, mert ha igen akkor akár elő is vehetnéd Karácsony után összejöhetnénk a környékünk dombjain egy évzáróra
Kuplung kar kellene
pedig néha érdemes kicsit megbüntetni
*Tudok
Én igazándiból mindenre, de 50-esként teljesen jó szerintem.